تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲ - ۳:۴۱
کد خبر : 4482

6 مدل موی شیک که حجم موها را افزایش می دهد

6 مدل موی شیک که حجم موها را افزایش می دهد

هر نوع مویی زیباست، اما در مورد یافتن مدل موی مناسب، چالش‌های خاص خود نیز وجود دارد. برای کسانی که موهای فوق العاده صافی دارند، پیدا کردن مدلی که در عین حال که با بافت طبیعی آن سازگار است ، به موهای شما ظاهری شیک و با طراوت می‌بخشد، می‌تواند کاری غیرممکن به نظر برسد.

هر نوع مویی زیباست، اما در مورد یافتن مدل موی مناسب، چالش‌های خاص خود نیز وجود دارد. برای کسانی که موهای فوق العاده صافی دارند، پیدا کردن مدلی که در عین حال که با بافت طبیعی آن سازگار است ، به موهای شما ظاهری شیک و با طراوت می‌بخشد، می‌تواند کاری غیرممکن به نظر برسد. خوشبختانه، ما برای شما 6 مورد مدل و طرح موی عال را جمع آوری کردیم بیایید با هم مرور کنیم.

1. بلانت حجمی

برای کسانی که موهای نازک و صافی دارند، کوتاه کردن موی صاف بهترین راه است. لایه‌های بیش از حد فقط باعث می‌شود موهای ظریف نازک‌تر به نظر برسند، بنابراین در برابر میل به داشتن لایه‌های ناهموار مقاومت کنید. با نگه داشتن تمام وزن مو در پایین، موهای شما در یک نگاه ضخیم تر و پرتر به نظر می رسند.

2. بلانت درخشان

برش‌های بلانت روی موهای صاف شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند، اما از اضافه کردن یک موج خفیف برای تقویت بافت و حرکت نترسید. همراه با یک لب قرمز کلاسیک و فلاش طبیعی عالی، این ظاهر می توان برای شما ایده آل باشد.

3. موج دار

همیشه ظاهر موهای موج‌دار خود را با مقادیر فراوان شامپوی خشک تقویت کنید (به هر حال شامپوی خشک اسپری موی جدید است). برای جدا کردن رشته ها و افزودن مقداری درخشندگی، شامپو خشک را از قسمت میانی تا انتها بمالید.

4. باب خطی

یک باب براق و پیچیده، باکلاس و جاودانه است. ناگفته نماند که به طرز شگفت انگیزی روی موهای صاف و ظریف کار می کند. با حفظ مقداری طول در اطراف صورت خود، گزینه های بیشتری را در اختیار خود قرار می دهید.

5. باب لایه‌ای

این مدل باب لایه های قاب چهره است که ویژگی های او را نرم و برجسته می کند. این ظاهر به طور کلی رقیق کننده، لاغر کننده و فرم دهنده صورت است.

6. پیکسی

وقتی صحبت از ترندهای پیکسی به میان می‌آید، آنهایی که در بالا بلندتر و در پشت کوتاه‌تر هستند، وارد می‌شوند.با این مدل، از مقدار بافت طبیعی ناشی از عدم وزن آن شگفت زده خواهید شد.

برچسب ها :

ناموجود