تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱:۱۴
کد خبر : 3076

10 مدل شینیون مو جدید شیک دخترانه و زنانه 1402

10 مدل شینیون مو جدید شیک دخترانه و زنانه 1402

هر سال مدل های جدید و جذابی برای انواع شینیون نیمه باز، بسته، باز و … ترند می شوند تا خانم های شیک پوش بتوانند با مد روز پیش بروند و همیشه زیباترین مدل موها را داشته باشند. در حالی که مدل های شینیون روز به روز پیچیدگی های بیشتری پیدا می کنند. بسیاری از

هر سال مدل های جدید و جذابی برای انواع شینیون نیمه باز، بسته، باز و … ترند می شوند تا خانم های شیک پوش بتوانند با مد روز پیش بروند و همیشه زیباترین مدل موها را داشته باشند. در حالی که مدل های شینیون روز به روز پیچیدگی های بیشتری پیدا می کنند. بسیاری از خانم ها همچنان ترجیح میدهند که شینیون ساده را برای مجالس عروسی و نامزدی و تولد انتخاب کنند.

البته اگر کمی به مدل های شینیون مو ۲۰۲۳ دقت نمایید متوجه می شوید که شینیون مو ساده در حال حاضر مد است و مدلهای جدید شینیون دیگر مانند گذشته پیچیده نیستند.

انوع مدل شینیون کدامند؟

شینیون باز

شاید یکی از سریع ترین مدل موها، شینیون باز باشد. در این مدل شما می‌توانید حتی با کمک یک سنجاق کوچک، موهایتان را زیبا کنید.

شینیون بالاسر

این مدل مو در بالای سر جمع می‌شود و برای کسانی مناسب است که صورت‌های گرد دارند. در این مدل شما می‌توانید حجم زیادی از مو را در سمت بالا جمع کنید.

شینیون رومی

یکی دیگر از مدل‌های شیک و جذاب، مدل رومی است که در این شینیون، موها از کنار سر به سمت پشت جمع می‌شوند. اصولا بافتی که در این مدل‌ها به کار می‌رود، بافت از رو یا زیر می‌باشد.

شینیون فرانسوی

یکی دیگر از شینیون‌های اروپایی ساده و جذاب، مدل فرانسوی است که در این روش مانند تکنیک اروپایی، موها در پشت سر قرار می‌گیرند. اگر موهای بلند دارید، این مدل از شینیون برایتان مناسب است.

شینیون اروپایی

شاید یکی از ساده ترن و شیک ترین مدل‌های مو، جمع کردن مو به سبک اروپایی است. این مدل‌ها اصولا راحت هستند و نیاز به زمان زیادی ندارند.

خب حالا 10 مدل شیک را با هم مرور میکنیم

مدل مو شینیون ساده باز

شینیون ساده و شیک

باز ساده شینیون

شینیون خطی

شینیون باز و فر

اگر برای مجالس عروسی و مهمانی به دنبال مدل شینیونی خاص و متفاوت هستید. در این قسمت انواع مدل شینیون‌های اروپایی، ایرانی و جدید را خواهید دید.

شینیون ساده اروپایی

شینیون زیبا و ساده

شینیون جذاب

شینیون بافت

شینیون طرح گل

برچسب ها :

ناموجود