تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸
کد خبر : 4625

بیوگرافی و حقایق جالب و عجیب زندگی کیم کارداشیان

بیوگرافی و حقایق جالب و عجیب زندگی کیم کارداشیان

کیم کارداشیان (متولد 21 اکتبر 1980 در کالیفرنیا ) یک شخصیت تلویزیونی و اجتماعی آمریکایی است. دختر وکیل مشهور رابرت کارداشیان است. زندگی حرفه ای کیم کارداشیان کیم کارداشیان پس از ویدئو که در سال 2007 با خواننده و دوست پسر آن زمان ری جی ، به بازار منتشر شد، رسماً برای خود نامی دست

کیم کارداشیان (متولد 21 اکتبر 1980 در کالیفرنیا ) یک شخصیت تلویزیونی و اجتماعی آمریکایی است. دختر وکیل مشهور رابرت کارداشیان است.

زندگی حرفه ای کیم کارداشیان

کیم کارداشیان پس از ویدئو که در سال 2007 با خواننده و دوست پسر آن زمان ری جی ، به بازار منتشر شد، رسماً برای خود نامی دست و پا کرد. از آنجا، با کمک مادرش کریس و غول رسانه ای رایان سیکرست، خانواده کارداشیان از شهرت جدید او بهره بردند و یک امپراتوری با اولین و تا به امروز راه اندازی شد.

کیم علاوه بر اینکه یک ستاره واقعی است، یک مدل نیز هست و روی جلد مجله‌های Vogue، Harpers Bazaar و معروف‌ترین آنها مجله Paper در سال 2014 ظاهر شد. در ماه مه 2015، کیم کتاب سلفی 400 صفحه ای را منتشر کرد.

کیم همچنین یک غول تجارت است و خطوط زیبایی خود را با عطر KKW Beauty و KKW در سال 2017 راه‌اندازی کرد و خط تولید لباس‌های شکل‌دهنده خود به نام SKIMS را در سال 2019 راه‌اندازی کرد. در سال 2020، کیم ، اعلام کرد که در حال انجام اقداماتی برای وکیل شدن است. او قرار بود قبل از شیوع ویروس کرونا در آزمون وکالت در کالیفرنیا شرکت کند.

زندگی شخصی کیم کارداشیان

کیم سه بار ازدواج کرده است. ابتدا در سال 2000 زمانی که 19 ساله بود با تهیه کننده موسیقی دیمون توماس ازدواج کرد. و سه سال بعد طلاق گرفتند. در ماه مه 2011، کیم نامزدی خود را با کریس هامفریز، بازیکن NBA، پس از تنها هفت ماه، اعلام کرد. این عروسی برای یک اسپین آف ویژه دو قسمتی از Keeping Up With The Kardashians در 20 آگوست 2011 فیلمبرداری شد. معروف است، این ازدواج 72 روز طول کشید، تقریباً یک سال از روز شروع قرار آنها، این زوج در اکتبر درخواست طلاق دادند.

در حالی که کیم هنوز به طور قانونی با کریس هامفریس ازدواج کرده بود، در آوریل 2012 با خواننده رپ کانیه وست رابطه برقرار کرد. هشت ماه بعد، کانیه اعلام کرد که او و کیم در 31 دسامبر 2012 در انتظار اولین فرزند خود هستند. او اولین دختر خود نورث را به دنیا آورد. وست در 15 ژوئن 2013. در اکتبر همان سال، کانیه و کیم رسما نامزد کردند، زیرا او در یک لحظه مجلل و ارزشمند پس از اجاره پارک AT&T سانفرانسیسکو برای زانو زدن از او خواستگاری کرد. آنها در 24 می 2014 در ایتالیا ازدواج کردند.

در ماه می 2015، تایید شد که کیم بار دیگر باردار است، این بار اولین پسر این زوج. او سنت وست را در 5 دسامبر 2015 به دنیا آورد. این زوج تا ژانویه 2018  سومین فرزند خود را که یک دختر بود را در آغوش کشیدند. به همین ترتیب صاحب فرزند چهارم در 10 مه 2019 شدند.

لحظات قابل توجه زندگی کیم کارداشیان

اگرچه کیم بیشتر به خاطر موفقیت تلویزیونی و رسانه های اجتماعی خود شناخته شده است، اما چندین تک آهنگ را نیز به عنوان یک هنرمند موسیقی منتشر کرده است. در دسامبر 2010، کیم یک تک آهنگ منتشر کرد و یک موزیک ویدیو برای آهنگی با عنوان “Jam (Turn It Up)” فیلمبرداری کرد. این ویدیو توسط هایپ ویلیامز کارگردانی شده است و همسر آینده کانیه وست در این ویدئو نقش آفرینی می کند. اعتقاد بر این است که رابطه آنها اینگونه آغاز شد.

در سال 2011، کیم که از شایعات دائمی مبنی بر اینکه پشت سر معروفش شدنش پول است، نه خودساخته، خسته شده بود، تصمیم گرفت به دنیا ثابت کند که چه کسی است.

در یک مصاحبه با دایان سایر در آوریل ۲۰۱۵، ناپدری کیم به دنیا اعلام کرد که او یک زن تراجنسیتی است و از نظر قانونی نام خود را تغییر می‌دهد. در ژوئن 2015، کیتلین جنر برای اولین بار روی جلد مجله Vanity Fair به دنیا آمد. بعداً در همان سال، مجله تایم، کیم را در فهرست 100 فرد تأثیرگذار سال 2015 در کنار لی دنیلز قرار داد.

در نوامبر 2016، کیم در حالی که با خانواده اش در هفته مد پاریس شرکت می کرد، با اسلحه مورد سرقت قرار گرفت. کیم توسط گروهی از مردان بسته شد و دهانش را بستند که به زور وارد اتاق او در هتل پاریس شدند و نزدیک به 10 میلیون دلار جواهرات را سرقت کردند. اگرچه خوشبختانه تولید فیلم Keeping Up the Kardashian برای چند هفته متوقف شد و کانیه با شنیدن این خبر در حین کنسرت در کوئینز از صحنه خارج شد.

کیم چند فرزند دارد؟

کیم کارداشیان چهار فرزند دارد که همگی از همسرش کانیه وست هستند. این جفت دو دختر و دو پسر دارند. دختر بزرگ آنها، نورث وست، در 15 ژوئن 2013 به دنیا آمد. سپس، این زوج در 5 دسامبر 2015 از اولین پسر خود، سنت وست استقبال کردند. کیم با استناد به مشکلات دو بارداری اول خود، از یک جانشین کمک گرفت تا او را به دنیا بیاورد. دو بچه آخر شیکاگو وست در 15 ژانویه 2018 به دنیا آمد و سرانجام کیم و کانیه در 10 می 2019 به پسر زیبای پسلام وست خوش آمد گفتند.

ارزش دارایی کیم کارداشیان چقدر است؟

از ژوئن 2020، کیم کارداشیان در حال راه اندازی یک امپراتوری میلیارد دلاری است که 900 میلیون دلار ارزش دارد. طبق برآوردهای فوربس، غول رسانه ای، مدل و وکیل مشتاق پس از فروش 20 درصد از سهام شرکت لوازم آرایشی خود، KKW Beauty، به Coty، یک شرکت زیبایی جهانی متخصص در محصولات فراگیر برای پوست و مو، به این ثروت خالص رسید.

برچسب ها :

ناموجود