تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴
کد خبر : 5863

بیوگرافی برد پیت + زندگی شخصی و حرفه ای برد پیت

بیوگرافی برد پیت + زندگی شخصی و حرفه ای برد پیت

برد پیت (متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ فرزند ویلیام بردلی پیت در شاونی، اوکلاهاما) بازیگر و تهیه‌کننده است. او حرفه بازیگری خود را در اوایل دهه 90 با حضور در فیلم هایی مانند تلما و لوئیز، رودخانه ای از میان آن می گذرد، مصاحبه با خون آشام و افسانه های آتش آغاز کرد. او برنده جایزه

برد پیت (متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ فرزند ویلیام بردلی پیت در شاونی، اوکلاهاما) بازیگر و تهیه‌کننده است. او حرفه بازیگری خود را در اوایل دهه 90 با حضور در فیلم هایی مانند تلما و لوئیز، رودخانه ای از میان آن می گذرد، مصاحبه با خون آشام و افسانه های آتش آغاز کرد.

او برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و در سال 1995 برای بازی در 12 میمون نامزد جایزه اسکار شد. برد همچنین در چندین فیلم تحسین شده مانند، تروی، آقا و خانم اسمیت، سرگذشت بنجامین باتن بازی کرده است. برد اولین مردی بود که دو بار توسط مجله People جایزه “خوش استایل ترین مرد زنده” را دریافت کرد.

بهترین شناخته شده برای

برد پیت بیشتر به خاطر ظاهر خوب، نقش های بازیگری قابل توجه و رابطه اش با آنجلینا جولی شناخته می شود.

زندگی شخصی

پیت در سال 2000 با جنیفر آنیستون ازدواج کرد. پس از پنج سال زندگی مشترک، این زوج به دلیل اختلافات آشتی ناپذیر درخواست طلاق دادند. یک ماه پس از طلاق، برد رابطه خود با آنجلینا جولی را علنی کرد. اولین فرزندشان، شیلو، را در سال 2006 متولد شد، اندکی پس از آن که آنجلینا دومین فرزندش به نام زاهارا را در اتیوپی به فرزند خواندگی پذیرفت.

آنها در سال 2005 فرزند دیگری به نام پکس از ویتنام را به فرزندی پذیرفتند. در جولای 2008، آنجلینا دوقلوهای ناکس لئون و ویون مارچلین را به دنیا آورد. خانواده آنها در حال حاضر متشکل از شش فرزند است.

سه نفر از آنها به فرزندی پذیرفته شدند. آنها در آوریل 2012 نامزد کردند و در مراسمی در فرانسه در 23 آگوست 2014 عقد کردند. در 20 سپتامبر 2016 مشخص شد که آنجلینا ادعای طلاق از برد را به دلیل روش های فرزندپروری او ارائه کرده است. بر اساس گزارش ها، او از قاضی می خواهد که حضانت کامل فرزندانش را در حالی که برد حق ملاقات با انها را دارد درخواست می کند.

برچسب ها :

ناموجود