تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵
کد خبر : 12127

نیکول کیدمن می گوید در هالیوود به من لک لک می گفتند

نیکول کیدمن می گوید در هالیوود به من لک لک می گفتند

شروع کار نیکول کیدمن در صنعت هالیوود آسان نبود. این بازیگر استرالیایی در مصاحبه با رادیو تایمز اعتراف کرده است که مورد انتقاد و تمسخر زیادی قرار گرفته است. در واقع، برخی پیش بینی می کردند که به دلیل قد 1.80 متری او در سینما موفق نخواهد شد. او حتی شنیده است: “تو شغلی نخواهی

شروع کار نیکول کیدمن در صنعت هالیوود آسان نبود. این بازیگر استرالیایی در مصاحبه با رادیو تایمز اعتراف کرده است که مورد انتقاد و تمسخر زیادی قرار گرفته است. در واقع، برخی پیش بینی می کردند که به دلیل قد 1.80 متری او در سینما موفق نخواهد شد. او حتی شنیده است: “تو شغلی نخواهی داشت، تو خیلی قد بلندی.”

واضح است که آنها اشتباه می کردند، زیرا نیکول کیدمن یکی از شناخته شده ترین چهره های هالیوود است: او در سال 2003 برای بازی در “ساعت ها” برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد و در طول دوران حرفه ای خود پنج نامزدی جوایز را کسب کرد.

نیکول کیدمن اعتراف کرده است که در مورد قد خود دروغ گفته است تا بتواند نقشی را بازی کند. در برخی از ممیزی‌ ها شرایط سختگیرانه در این زمینه بود و بازیگر استرالیایی مجبور شد برای داشتن یک شانس، چند سانتی‌ متری قد خود را پایین بیاورد.

او در این مصاحبه گفت: “به من گفته شد “تو شغلی نخواهی داشت. تو خیلی قد بلندی”.

به من می گفتند لک لک. مردم می گویند “هوا آن بالا چطور است؟!”حالا می‌فهمم، «تو خیلی بلند تر از آن چیزی هستی که فکر می‌ کردم»، و سپس با این موضوع دست و پنجه نرم می‌ کنم که کفش‌ های پاشنه‌ دارم چقدر باید بلند باشند.»

“هر وقت روی فرش قرمز می روی، آنها کفش ها را می فرستند، و کفش ها همیشه خیلی بلند هستند. و من می گویم، “آیا آنها یک پاشنه بچه گربه دارند؟ من فقط بلند ترین فرد خواهم بود. “

فراتر از مضرات قدش، این بازیگر استرالیایی به آنچه که تجربه کرده توجه کرده است و درسی را که آموخته است به دو دخترش منتقل کرده است: «آنچه واقعاً مهم است این است که چگونه به دیگران اجازه می‌ دهی به شما بله یا نه بگویند و آیا شما قبول کنی یا خیر”. از این نظر، برنده اسکار 2003 معتقد است که نا امنی های فیزیکی نباید مهم باشند و بر اهمیت «تاب آوری» درونی تأکید کرده است.

قد بلندترین بازیگران زن هالیوود

نیکول کیدمن به دلیل قد 1.80 متری در هالیوود متمایز است، اما او قد بلندترین بازیگر زن نیست. در این رتبه بندی خاص، نام هایی مانند گوندولین کریستی (1.91 متر)، الیزابت دبیکی (1.90 متر)، بروک شیلدز (1.83 متر)، سیگورنی ویور (1.83 متر)، آلیسون جنی (1.83 متر)، جین لینچ (1.83 متر)، اوما تورمن (1.80 متر)، بلیک لایولی (1.78 متر) یا زندایا (1.78 متر).

برچسب ها :

ناموجود