تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
کد خبر : 8549

ناخن های جدید تیلور سویفت روی فرش قرمز شیک و جذاب هستند

ناخن های جدید تیلور سویفت روی فرش قرمز شیک و جذاب هستند

تیلور سوئیفت به تازگی در مراسم جوایز موسیقی ویدئویی MTV 2023 ، جایی که او برنده جایزه بهترین ویدیوی سال، آهنگ سال، هنرمند سال و بهترین پاپ شد. او با نگاهی روی فرش قرمز رفت که فکر می‌ کنیم یک تخم مرغ عید پاک برای ضبط مجدد آلبومش در آینده است، به خصوص که او

تیلور سوئیفت به تازگی در مراسم جوایز موسیقی ویدئویی MTV 2023 ، جایی که او برنده جایزه بهترین ویدیوی سال، آهنگ سال، هنرمند سال و بهترین پاپ شد. او با نگاهی روی فرش قرمز رفت که فکر می‌ کنیم یک تخم مرغ عید پاک برای ضبط مجدد آلبومش در آینده است، به خصوص که او اخیراً در حال خروج از یک استودیوی ضبط در نیویورک با حالتی مشابه دیده شد.

ظاهر مورد بحث یک لباس ماکسی ورساچه با یقه نا متقارن، چاک بلند تا پا، کفش های پاشنه‌ دار مشکی بند دار، و کلی جواهرات از جمله زنجیر، حلقه و دستبند از آریل سعیدیان، آنیتا کو، ایتا و ماریا تاش بود.

البته، او این ظاهر را با زیباترین آرایش، مو و ناخن به هم گره زد اگرچه چشمان حاضرین بلافاصله به مانیکور کوتاه و براق او جلب شد. هر یک از ناخن های او با رنگ کروم طلایی براق می درخشید و کاملاً با ظاهری طلایی روی لباس و جواهرات طلایش هماهنگ بود.

برای گلم، او پوستی کاملاً مات با رژگونه‌ ای گلگون روی گونه‌ هایش داشت. لب‌ هایش صورتی خنثی بود و خط چشم‌ اش نافذ، ضخیم و تیره بود و چشم گربه‌ ای تیز از کنارش بیرون زده بود.

موهای او نیز کاملاً آراسته شده بود چتری‌ هایش در مرکز صورت قرار گرفتند و سپس کمی در اطراف گوش‌ هایش باریک شدند و سپس آزادانه در پشت سر ریختند، جایی که تمام پایه‌ موهایش موج‌ دار و براق بود.

اگر می خواهید ناخن های خود را به رنگ کروم طلایی درخشان رنگ کنید. البته، باید با پاک کردن لاکی که در حال حاضر دارید با لاک پاک کننده ناخن شروع کنید، سپس روغن کوتیکول را روی کوتیکول های خود بمالید تا قبل از فشار دادن آنها به سمت عقب، نرم شوند. پس از آن، ناخن های خود را به طول دلخواه کوتاه و سوهان بزنید کوتاه و طبیعی که با تیلور مطابقت داشته باشد. آماده سازی خود را با یک لایه بیس کت به پایان برسانید.

پس از آن، برای کروم آماده شوید. پودر کروم معمولاً در سالن های آرایشی پیدا می شود، اما اگر بتوانید آن را به دست آورید، می‌ خواهید از آن در اینجا استفاده کنید. پس از خشک شدن، آن را با روکش مورد علاقه خود به پایان برسانید و پس از اتمام کار، مقداری روغن ناخن برای لمس و استحکام ناخن‌ هایتان به آن ها بمالید.

برچسب ها :

ناموجود