تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
کد خبر : 3654

7 ایده و مدل مو دم اسبی شیک و ساده 1402

7 ایده و مدل مو دم اسبی شیک و ساده 1402

فرقی نمی‌کند که موهایی صاف یا فرفری داشته باشید،‌ یا به مراسمی خاص می‌روید. درهرصورت یک مدل مو دم اسبی برای شما وجود دارد که می‌توانید آن را بر روی موهای خود اجرا نمایید. فرم و مدل موهای دم اسبی در انواع طرح های ساده و مجلسی وجود دارد. می توانید مدل موی منحصر به

فرقی نمی‌کند که موهایی صاف یا فرفری داشته باشید،‌ یا به مراسمی خاص می‌روید. درهرصورت یک مدل مو دم اسبی برای شما وجود دارد که می‌توانید آن را بر روی موهای خود اجرا نمایید. فرم و مدل موهای دم اسبی در انواع طرح های ساده و مجلسی وجود دارد.

می توانید مدل موی منحصر به فرد و متفاوتی را از بین آنها انتخاب کنید و جذاب تر و زیباتر از همیشه به نظر برسید. ما مدل مو دم اسبی را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل موی بسیار شیک در عین سادگی می تواند جلوه خیره کننده ای به موهای شما بدهد.

دم اسبی حبابی

برای این ظاهر، موها به صورت دم اسبی بلند و چهار قسمت حبابی حالت داده می شوند. این یک نسخه آسان برای دم اسبی است و برای همه مناسب است.

مدل مو دم اسبی حبابی

بهترین نوع کش مو، کش یا روبان مویی کشسان و شفاف است که همرنگ موهای شماست. نوارهای الاستیک دور موهای شما به خوبی پیچیده می شود و موهایتان در جای خود نگه می دارند. علاوه بر این، هم رنگ بودن این مدل کش با موهای شما، جلوه زیبایی به مدل موهای شما می بخشد.

دم اسبی شل

دم اسبی کمی سست و مواج، بهترین مدلی موی است که می‌توانید برای قرارهای عاشقانه از آن استفاده کنید.

دم اسبی شل

دم اسبی سه حباب

دم اسبی سه حباب با موها بلند حالت داده شده هستند. هر بخش از مو با گیره های براق، حروف اول و موارد دیگر تزئین شده است. همانطور که می بینید، نتیجه شگفت انگیز است!

مدل مو دم اسبی سه حباب

دم اسبی فر

دم اسبی فر

مدل مو یک طرفه بلند

مدل مو یک طرفه بلند نقش مهمی در مدل موی شما ایفا می‌کنند. شما می‌توانید با چتری‌های بی‌عیب‌ونقص به آنی یک دم اسبی کلاسیک را به یک سبک مدرن تبدیل می‌کنند.

دم اسبی یک طرفه

دم اسبی حباب دار بلند

موها بسیار براق هستند و به دم اسبی کشیده شده اند و پنج قسمت حباب دار وجود دارد. این دم اسبی را با گوشواره‌های شیک و لباس‌های خاص بپوشید.

دم اسبی حباب دار بلند

مدل مو پشت سر

مدل مو پشت سر

برچسب ها :

ناموجود