تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۳:۲۶
کد خبر : 3925

15 مدل موی کوتاه شیک و لاکچری سبک باب 2023

15 مدل موی کوتاه شیک و لاکچری سبک باب 2023

مدل موی باب، یک مدل موی کوتاه با طول متوسط ​​است که نیاز به کوتاه کردن موها مستقیماً تا چانه یا فک و خم کردن نوک‌ها دارد. مدل موی باب کوتاه یکی از مدل موهای پرطرفدار در میان همه سنین است. حتی اگر موهای کم پشتی داشته باشید می توانید با فر کردن یا کرلی

مدل موی باب، یک مدل موی کوتاه با طول متوسط ​​است که نیاز به کوتاه کردن موها مستقیماً تا چانه یا فک و خم کردن نوک‌ها دارد. مدل موی باب کوتاه یکی از مدل موهای پرطرفدار در میان همه سنین است.

حتی اگر موهای کم پشتی داشته باشید می توانید با فر کردن یا کرلی کردن موهایتان از این مدل مو لذت ببرید. مدل موی باب کوتاه می‌تواند نامرتب و پریشان یا مرتب و صاف آرایش شود. از مدل موی باب کوتاه استفاده کنید و یک استایل جدید و متفاوت برای خود داشته باشید.

مدل باب لیر

مدل موی باب لیر به صورت برش های لایه لایه است و شما می توانید کوتاه یا بلندتر بودن آن را به دلخواه انتخاب کنبد. برای کسانی که مدل مو کوتاه دوست دارند و موهای آنها کم پشت است این مدل بهترین گزینه می باشد.

 

باب زاویه دار

در این مدل موی باب برش هایی بلند تا روی شانه ها یا کمی پایین تر از شانه در دو طرف صورت انجام می گیرد که یک مدل جذاب برای خانم های جوان می باشد.

مـدل باب لایه لایه

در این مدل موی باب، موها به صورت لایه‌های کوتاه و بلند، کوتاه می‌شوند. یکی از دلایل محبوبیت این مدل مـوی باب این است که شما می‌توانید قد موهای خود را به هر اندازه که می‌خواهید کوتاه کنید همچنین حجم موهایتان بیشتر دیده می شود.

باب کلاسیک

کاملاً متفاوت از سایر مدل های مو باب است. بنابراین، باب کلاسیک چیست؟ مدل موی باب کلاسیک مدل موی بابی است که طول همه طرف آن یکسان است و کمی بالاتر از چانه است. انتهای آن کمی تراشیده می شود تا شکلی منحنی برای لبه ها حاصل شود.

چتری

خانم‌هایی که دارای پیشانی بلندی هستند می‌توانند از مدل موی باب با چتری استفاده کنند. این مدل مو در تمام کشور‌ها محبوب است و اکثر سلبریتی‌های جوان از این مدل موی زنانه استفاده می‌کنند.

نامتقارن

در مدل موی باب نامتقارن برای افزایش حجم مو در یک سمت برش‌های کوتاه و بلند ایجاد می‌کند و سمت دیگر کوتاه است. در این مدل موی باب لایه‌های پف‌دار پشت مو و لایه‌های خرد و زاویه‌دار جلوی مو ظاهری مدرن و جذاب ایجاد می‌کنند.

مدل باب فرانسوی

در این مدل مو برش از پشت تا جلوی صورت همگی به یک اندازه می باشد و حالت مو و رنگ مناسب زیبایی این مدل را دوچندان می کند.

 

برچسب ها :

ناموجود