مد برای زنان و مردان موضوع جالبی است. با این حال، بدون عطری که شخصیت شما را منعکس می کند و ظرافتی به ظاهر شما می بخشد نمی تواند کامل باشد. بسیاری از خانه‌های مد با مجموعه‌های خود عطرهای زنان مشهور را تولید می‌کنند که مناسب مخاطبان است. خانم ها می توانند در این زمینه ها متخصص باشند، می توانند عطر مناسبی را انتخاب کنند. خانم ها، اگر مایلید محبوب ترین و بهترین عطرها را بشناسید، این لیست را بررسی کنید.

برترین عطرهای زنانه با رایحه خاص

1. B توسط Balenciaga

این رایحه شگفت انگیز توسط Alexander Wang در رایحه خانه مد ایجاد شده است، رایحه ای جنگلی و شیک است که با ادامام و زنبق دره باز می شود، دارای روحی از ریشه زنبق و چوب سدر است. در واقع، آن را به اظهارات پایه هسته آمبرت و چوب ترمه حل می شود.

2. Reveal توسط کالوین کلاین

این رایحه ای حسی با لرزشی است که از نت نمک تنومند ناشی می شود. Reveal توسط Calvin Klein سعی می‌کند رایحه پوست را به شما یادآوری کند و با یک حرکت سکسی همراه با نشانه‌گذاری چارلی هانام و دوتزن کروز برای شکست دادن امتیاز به خانه ارائه می‌شود. نت های بالایی فلفل صورتی، سفید و سیاه توسط عنبر، وتیور، چوب کشمیران و همچنین مشک دنبال می شود.

3. رایحه سیاه اثر ایو سن لوران

این عطر هیجان انگیز اپیکور است، رایحه مخلوطی از قهوه، یاس، گلابی، فلفل صورتی و شکوفه پرتقال از طریق حمایت از نعناع هندی، وانیل همراه با سدر دریافت می کند. بدون شک، این عطر زنانه خاص است.

4. Mojave Ghost اثر Byredo Parfums

این رایحه زیبا از شکوفه‌های ارواح که در شرایط فوق‌العاده صحرای موهاوی آمریکا به گل‌ها می‌آیند الهام گرفته شده است. آخرین رایحه Byredo مخلوطی مناسب است که نسبری جامائیکایی و آمبرت را با روح بنفشه و مگنولیا مخلوط می کند و سپس مشک، عنبر و چوب سدر را اضافه می کند.

5. گره اثر بوتگا ونتا

کاملاً جدید و الهام گرفته از سواحل ایتالیا با تهویه مناسب است. Knot توسط Bottega Veneta تولید شده است تا عطری مناسب و متشکل از نت های گلی باشد. در واقع، رایحه بالایی از کلمانتین، لیموترش، پرتقال و نرولی در کنار اسطوخودوس، گل رز و همچنین گل صد تومانی وجود دارد، در عین حال مشک و تونکا پایه هستند.

6. My Burberry توسط Burberry

این عطر الهام گرفته از کت معروف آن است. در واقع، باربری مای باربری را به عنوان رایحه خودنویس خود تولید کرده است، با عناصر گلی بریتانیایی مانند نخود شیرین، برگ شمعدانی، به طلایی و همچنین قلب فریزیا، دارای پایه ای از نعناع هندی، گل رز گل دمشق به علاوه سانتیفولیا.

7. Narciso اثر نارسیسو رودریگز

این عطر توسط Narciso Rodriguez ساخته شده است تا رایحه ای را به حس و حال زنانه ایجاد کند. عطر وتیور معمولی مردانه را به رایحه ای زنانه تبدیل می کند. از گاردنیا و گل رز با مشک و پایه ای از سرو تشکیل شده است.

8. Furiosa توسط Fendi

Furiosa از گل‌های سفید، ترنج و فلفل صورتی در کنار پایه‌ای معتدل از چوب، خشم و کهربا تشکیل شده است. در سراسر جهان بسیار محبوب است. این یک شاهکار فندی است، زیرا مد از چنین محصولاتی استفاده می کند.

9. چوب مریم گلی و نمک دریایی اثر جو مالون لندن

در 100 میلی لیتر، Jo Malone London با داشتن این عطر چوب مریم گلی و نمک دریایی، خط ساحلی بریتانیا را مشاهده کرد. به طور متعارف انگلیسی است. هوای نمکی جادویی دارد که می توانید از دهانه آن احساس کنید و همچنین صخره های سنگی که هنگام استفاده از عطر می توانید تصور کنید. دانه آمبرت، نمک دریا و جلبک قرمز را با گریپ فروت مخلوط می کند.

10. نعناع هندی Absolut اثر تام فورد

پاتچولی ابسولوت دارای گروه فوق العاده ای از عناصر کلاسیک عطرسازی در یک بطری 50 میلی لیتری است. دارای روغن نعناع هندی در هسته، نعناع هندی و یک تکرار جدید به نام کلیروود است، در همان زمان که شامل برگ بو و رزماری است و دارای دانه تونکا، مشک و عنبر برای پایه است.