ریحانا پس از اجرای یک کنسرت ویژه هند را ترک می کند. این خواننده 36 ساله، روز شنبه پس از خواندن چندین آهنگ موفق خود برای یک کنسرت کوچک در روز جمعه در جشن سه روزه پیش از عروسی وارث میلیاردر آنانت آمبانی، در حال خروج از کشور هند از او عکس گرفته شد.

در تصاویری که او در فرودگاه نشان می دهد استایل شیکی دارد، ریحانا یک لباس صورتی کلاهدار را پوشیده است. او با یک روسری طرح دار آبی روشن که دور گردنش بسته شده بود، یک جفت کفش پنجه بسته نقره ای و مشکی و یک کیف چرمی که با یک دستمال قرمز، آبی و طلایی مزین شده بود،استایل خود را کامل کرده بود.

ریحانا را می‌ توان دید که قبل از حرکت در پروازش، ژست‌ های خاصی دارد. او حتی برای گرفتن چند عکس با طرفداران متوقف شد و در حالی که یک کارت بزرگ “تشکر” در دست داشت، از او عکس گرفتند.

در ویدئوهایی که در روز جمعه در فضای مجازی منتشر شد، ریحانا در حال آواز خواندن و رقصیدن روی یک صحنه بزرگ در مراسم آمبانی با لباس آستین بلند سبز روشن و چکمه های صورتی بلند، با موهای بلندش که صاف و به عقب کشیده شده بود، دیده می شد.

در طول نمایش، او قبل از اجرای “ما عشق را پیدا کردیم” نام داماد آینده و نامزدش، رادیکا مرچنت را، فریاد زد. آمبانی فرزند سرمایه دار میلیاردر، موکش آمبانی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صنایع Reliance است.

 

با این حال، ریحانا فقط به عنوان یک مجری حضور نداشت. او بعداً ظاهر اجرای خود را تغییر داد و آن را با یک استایل غیر رسمی تر عوض کرد تا در یک مراسم بعد از مهمانی در کنار چندین مهمان باشد.

او در یکی از ویدیو های منتشر شده در X در حال صحبت با بازیگر زن جانوی کاپور دیده می شود. این جفت در حالی که در کنار هم بودند لبخند زدند.

علاوه بر ریحانا، دیلجیت دوسانج، ستاره موسیقی پنجابی و دیوید بلین شعبده باز نیز در این مراسم اجرا کردند. جشن با شکوه آنانت که تا آخر هفته ادامه دارد در املاک آمبانی در گجرات برگزار می شود و لیست قابل توجهی از مهمانان از جمله باب ایگر، مدیرعامل دیزنی، ایوانکا ترامپ، هیلاری کلینتون، بیل گیتس و اعضای خانواده سلطنتی بوتان را در خود دارد.

آنانت و مرچنت قرار است در مراسمی در بمبئی در 12 ژوئیه با هم ازدواج کنند.