تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶
کد خبر : 12107

تراویس کلس برای زانو زدن در مقابل تیلور سوئیفت آماده می شود

تراویس کلس برای زانو زدن در مقابل تیلور سوئیفت آماده می شود

به گزارش دیلی میل، تراویس کلس قصد دارد به زودی از تیلور سوئیفت خواستگاری کند، اما در حال فکر کردن است که حلقه نامزدی چگونه خواهد بود، و حتی می‌ خواهد الماس‌ هایی را برای حلقه نامزدی انتخاب کند. طبق گزارش ها، کلس همچنین می خواهد غزلی را روی حلقه نامزدی حک کند. دیلی میل

به گزارش دیلی میل، تراویس کلس قصد دارد به زودی از تیلور سوئیفت خواستگاری کند، اما در حال فکر کردن است که حلقه نامزدی چگونه خواهد بود، و حتی می‌ خواهد الماس‌ هایی را برای حلقه نامزدی انتخاب کند.

طبق گزارش ها، کلس همچنین می خواهد غزلی را روی حلقه نامزدی حک کند. دیلی میل نوشت که او در حال حاضر روی بردن یک سوپر بول دیگر متمرکز است، اما همچنان در حال برنامه ریزی برای آینده خود با سوئیفت است.

یک منبع نزدیک به تراویس به دیلی میل گفت: “حرفه تراویس تمرکز اصلی او برای چند هفته آینده است. او باید کار را انجام دهد. او یک جام سوپر بول دیگر می خواهد، اما می توان گفت که جا برای فکر کردن در مورد تیلور وجود دارد.” و وقتی نوبت به تیلور می‌ شود، او را دوست دارد و آینده‌ ای را با او می‌ بیند و به این فکر کرده است که یک حلقه زیبا برای او چگونه خواهد بود.

او به این فکر کرده است که غزل یا نقل قولی بر روی حلقه ای که می خواهد با آن در مقابل تیلور سوئیفت زانو بزند و از او خواستگاری کند حک شده باشد که برای هر دوی آنها خاص باشد.

برچسب ها :

ناموجود