جانی دپ آخرین خداحافظی را با یک هوادار عزیز آرزو می کند. روز سه‌شنبه، این بازیگر 60 ساله، پست طولانی‌ای را به یاد مرگ کوری استوول، طرفدار 11 ساله دزدان دریایی کارائیب که با عارضه قلبی به دنیا آمد و پس از دو بار پیوند قلب ناموفق تحت مراقبت‌های تسکینی قرار داشت، به اشتراک گذاشت.

دپ در استوری اینستاگرام خود در کنار یک ویدیوی سیاه و سفید از کوری نوشت: تو ما را با شجاعت و قدرت متحیر کردی.

دپ پیش از این در یکی از تماس‌های ویدیویی خود با همکاری بنیاد Make-A-Wish در دسامبر، به پسر کاپیتان کوری لقب داده بود و همچنین ویدیویی برای این پسر 11 ساله ساخته بود که در کانال یوتیوب این پسر بارگذاری شد.

این بازیگر در پست این هفته خود ادامه داد: «شما به هر یک از ما نشان دادید که چگونه با ظرافت، شوخ طبعی، درک مفهوم و وقار بی‌نظیر جلوتر از همیشه باشیم.

“تو یک جنگجو هستی رفیق… ما دوباره در بلندترین دریاها همدیگر را ملاقات خواهیم کرد… با تمام عشق و احترام من به تو و خانواده ات برای همیشه!!!

کوری یکی از طرفداران «انبوه» جک اسپارو بود و «در طول چندین عمل جراحی قلب او و دوره های نقاهت بعدی او» مکرراً فیلم های دزدان دریایی را تماشا می کرد.

طرفدار جوان دزدان دریایی با سندرم قلب چپ هیپوپلاستیک به دنیا آمد به این معنی که سمت چپ قلب او در بدو تولد توسعه نیافته بود. او در سال‌های 2018 و 2020 تحت پیوند قلب قرار گرفت، اما بدنش هر دو عضو را رد کرد.

مادر این پسر، پیکسی، در بیانیه‌ای گفت که خانواده‌اش «بیش از حد تصور از برای از دست دادن فرزندشان شکست خورده‌اند.

او قبلاً یک ویدیوی احساسی را در روز یکشنبه کمی پس از مرگ کوری منتشر کرده بود و گفت که او “نسبتاً آرام رفت” و خاطرنشان کرد که “کلاه کاپیتانش در کنار تختش است و او پرچم دزدان دریایی را بالای سرش گذاشته است.

او افزود: من می خواهم از همه کسانی که از کوری حمایت کردند و سفر او را دنبال کردند تشکر کنم.