کیم نامجون می گوید “هنوز آینده” بیشتری برای BTS وجود دارد. ستاره کی پاپ، 28 ساله، در جریان پخش زنده Weverse که از آن زمان در یوتیوب بایگانی شده است، فاش کرد که اعضای گروه پس از تکمیل خدمت سربازی اجباری خود در کره، در سال 2025 دوباره متحد می شوند.

او افزود: «بنابراین، همه [کارهای انفرادی] فقط یک سفر است، اما سفر بسیار مهمی برای فصل دوم است. “این سفری است برای بازگشت ایمن به خانه، در نهایت، زمانی که در سال 2025 بازگردیم و با هم متحد شویم.”

او سپس از طرفداران برای ادامه حمایت از پروژه های فردی BTS در حالی که آنها به شروع فصل جدید زندگی خود ادامه دادند تشکر کرد.

و من حدس می‌ زنم نه، می‌ توانم شرط ببندم که بقیه اعضا همین احساس را داشته باشند. این عظمت عشق است… وقتی با این نوع عشق رو به‌ رو می‌ شوم، احساس می‌ کنم مقاومت‌ ناپذیر است و همین باعث می‌ شود که تمام آن آزمایش‌ ها و سختی‌ ها و اتفاقات زندگی را پشت سر بگذارم.»

اعضای این گروه BTS RM، Jungkook، Jin، J-Hope، V، Jimin و Suga در ژوئن 2022 اعلام کردند که یک وقفه موقت خواهند داشت. آژانس آنها HYBE تصریح کرد که گروه برای “بیان فردیت خود از طریق انتشار آلبوم های انفرادی و همکاری با هنرمندان دیگر” مدتی زمان می گذارند.

BIGHIT MUSIC، شرکت مادر HYBE، همچنین اضافه کرد: “اعضا این زمان را برای دستیابی به رشد شخصی از طریق فعالیت های مختلف جدید اختصاص می دهند و ما انتظار داریم که پایه و اساس بلند مدت گروه به عنوان یک تیم را بیشتر تقویت کند.”

آنها سپس در ماه اکتبر گفتند که هر هفت عضو سوپر گروه کی پاپ وظایف نظامی اجباری خود را انجام خواهند داد. اعلامیه ای که اندکی پس از کنسرت رایگان گروه در حمایت از مناقصه نمایشگاه جهانی کره جنوبی در بوسان منتشر شد.

از زمان اعلام این خبر، جین و جی‌ هوپ برای خدمت اجباری در ارتش کره جنوبی ثبت نام کرده‌ اند و شوگا آخرین عضوی است که ثبت‌ نام کرده است. اوایل این ماه اعلام شد که شوگا پس از پایان تور آگوست دی خود در حمایت از اولین آلبوم خود D-Day، روند ثبت نام در ارتش را آغاز کرده است.

RM قبلاً اعتراف کرده بود که کار بدون هم گروهی‌ هایش کار سختی داشته است و درباره مشکلاتی که در میان وقفه طولانی گروه با آن مواجه شده است صحبت کرده است.

او به خبرگزاری اسپانیایی EFE گفت: وقتی معروف هستید، ماندن در اوج بسیار دشوار است. “اما من فکر می کنم BTS موفق خواهد شد. زمانی که ما خدمت سربازی خود را به پایان برسانیم دوباره جمع خواهد شد و ما به دنبال هم افزایی های جدید بین خود خواهیم بود تا وارد مرحله دوم شویم. اما در هر صورت هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست.”