تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۱
کد خبر : 10646

کلویی کارداشیان با استایل صورتی الهام بخش باربی می شود

کلویی کارداشیان با استایل صورتی الهام بخش باربی می شود

فصل تعطیلات به سرعت نزدیک می شود و به نظر می رسد که کلویی کارداشیان برای جشن آماده است. این زن 39 ساله با نگاهی الهام گرفته از باربی استایل شیک خود را در هتل بل ایر در لس آنجلس در هفته گذشته رونمایی کرد. کلویی یک بلیزر از برند آتیکو پوشید که با یک

فصل تعطیلات به سرعت نزدیک می شود و به نظر می رسد که کلویی کارداشیان برای جشن آماده است. این زن 39 ساله با نگاهی الهام گرفته از باربی استایل شیک خود را در هتل بل ایر در لس آنجلس در هفته گذشته رونمایی کرد.

کلویی یک بلیزر از برند آتیکو پوشید که با یک شلوار هم رنگ ست کرد که همان نوارهای پولکی نقره ای را داشت. نکته جالب توجه این واقعیت است که کلویی کارداشیان ترجیح داد کت خود را باز نگه دارد و تاپ کریستالی خود را به نمایش بگذارد.

او ظاهر را با کفش های پاشنه بلند نوک تیز کامل کرد، مو هایش را به سبک موج‌ های باز پوشید و یک مانیکور قرمز را نشان داد.

کلویی ایده های هدیه تعطیلات خود را به اشتراک می گذارد.

در کنار ظاهر دیدنی خود، کلویی برخی از ایده های حال حاضر خود را برای فصل تعطیلات نیز به اشتراک گذاشت. او در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من عاشق همه چیز در مورد تعطیلات هستم، از گذراندن وقت با کیفیت با خانواده ام گرفته تا انتخاب دقیق هدایا برای همه کسانی که دوستشان دارم.”

او همچنین اضافه کرد که از همکاری با راکوتن برای کمک به شما در صرفه جویی در هدایایی برای همه افراد موجود در لیست خرید هیجان زده است.

کلویی کارداشیان یک طرفدار درخشش است.

به نظر می رسد که کلویی طرفدار پوشیدن لباس های درخشان است و در سال های اخیر چندین بار این لباس ها را انتخاب کرده است.

او در ماه سپتامبر در کنسرت بیانسه یک شلوار متالیک پوشید و همچنین، برای دیدار بابانوئل در سال 2021، یک لباس مجلسی براق پوشیده بود.

برچسب ها :

ناموجود