تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۷:۱۳
کد خبر : 5880

ناخن های حباب‌دار مرواریدی پیچشی عجیب در مانیکور خنثی است

ناخن های حباب‌دار مرواریدی پیچشی عجیب در مانیکور خنثی است

ناخن های حباب‌دار مرواریدی مانیکوری به روز است که به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده‌اند، دارای یک لایه پایه صورتی طبیعی هستند که تقریباً با رنگ پوست مطابقت دارد. هر ناخن دارای یک خط چرخشی از نقاط سفید است که شبیه حباب های شیر است. در بالای خطوط ناهماهنگ نقاط، تعدادی از ناخن‌ها

ناخن های حباب‌دار مرواریدی مانیکوری به روز است که به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده‌اند، دارای یک لایه پایه صورتی طبیعی هستند که تقریباً با رنگ پوست مطابقت دارد.

هر ناخن دارای یک خط چرخشی از نقاط سفید است که شبیه حباب های شیر است. در بالای خطوط ناهماهنگ نقاط، تعدادی از ناخن‌ها نیز دارای تزئینات مروارید سه بعدی هستند که حس عالی را به این مانیکور اضافه می‌کند.

اخیراً، این مد مورد علاقه، ناخن‌های سفید را با رنگ صورتی می شود هماهنگ کرد. به جای رنگ صورتی تند نمادین، با یک ظاهر کم رنگ و شیک اس.

شما هم اگر از علاقه مندان به هنر طراحی ناخن هستید. این مدل جدید می تواند ایده ای مناسب برای تابستان امسال باشد.که هال و هوایی کاملا متفاوت و نو را به شما القاء خواهد کرد.

برای داشتن این مانیکور زیبا لازم است از مانیکوریست خود کمک بگیرید. و شک نکنید که با این ناخن های زیبا در تابستان امسال متفاوت تر خواهید درخشید.

برچسب ها :

ناموجود