تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۳:۱۰
کد خبر : 4304

7 ایده عالی طراحی ناخن مانیکور تابستانی جذاب 1402

7 ایده عالی طراحی ناخن مانیکور تابستانی جذاب 1402

مانیکورهای تابستانی اغلب درخشان‌تر و جسورتر هستند و با دمای گرم فصل (و مدی که برای گذر از آن استفاده می‌شود) را در بر می‌گیرد. در حالی که ما به ظاهر ناخن های نئون، نکات فرانسوی صورتی تند و روند هنر ناخن اسپریتز علاقه داریم، در تابستان نیز از طرفداران پررنگ سایه های آبی هستیم.

مانیکورهای تابستانی اغلب درخشان‌تر و جسورتر هستند و با دمای گرم فصل (و مدی که برای گذر از آن استفاده می‌شود) را در بر می‌گیرد. در حالی که ما به ظاهر ناخن های نئون، نکات فرانسوی صورتی تند و روند هنر ناخن اسپریتز علاقه داریم، در تابستان نیز از طرفداران پررنگ سایه های آبی هستیم. رنگ‌های آبی چه به‌تنهایی استفاده شوند و چه با لاک شفاف یا تلفیقی از طلایی، رنگ‌های آبی با طراوت و فورا حالتی زیبا را ایجاد می‌کنند که تابستان را کاملاً در بر می‌گیرد.

1. آکوامارین

برای ایجاد رنگ آبی کمرنگ، از یک سایه کاغذی براف استفاده کنید. اگرچه ممکن است بهتر باشد این ظاهر ناخن را به حرفه ای ها بسپارید، می توانید با یک برس ظریف و کمی حوصله، دست خود را این چنین زیبا کنید.

2. کبالت مات

این ظاهر ناخن کبالت نیمه مات . غنی، پر جنب و جوش، به سادگی رویای دریا ، عالی است.

3. شفاف اقیانوسی

در نگاه کردن به اقیانوس آبی روشن یا آب شفاف، چیزی بسیار آرامش بخش وجود دارد. با این مانیکور فرانسوی الهام گرفته از آب اقیانوس، آن حالت را روی ناخن های خود قرار دهید.

4. فیروزه ای

نیازی به گفتن نیست که ظاهر این مانیکور فرانسوی فیروزه ای شیک و درخشان را دوست داشتنی است.

5. ناخن شیشه ای پری دریایی

برای لحظاتی در زیر دریا، یک مانیکور سه بعدی با حالات اصلی پری دریایی را در نظر بگیرید. برای بازسازی این ظاهر، به لاک کنفتی و یک ناخن‌کار ماهر با ژل سازنده نیاز دارید.

6. فیجی نیل

این هنر ناخن سه بعدی که از آب فیجی الهام گرفته شده است، فراتر از حد ممکن است. فقط بدانید که این سطح از دقت احتمالاً به دست یک ناخن‌کار حرفه‌ای برای بازسازی نیاز دارد.

7. سنگ مرمر جزر و مدی

آیا به دنبال مدل ناخن مخصوص خود هستید؟ این مانی مرمری ما را به یاد جزر و مدی می اندازد که در آن می چرخد و تکه های طلا جذابیت لوکسی به آن بخشیده است.

برچسب ها :

ناموجود