درام تنیس یک مثلث عشقی را با هم ترکیب می کند و یک آس را به نمایش خواهد گذاشت. اولین تریلر جدیدترین فیلم Challengers ساخته لوکا گوادانینو در 20 ژوئن منتشر شد و اولین نگاهی به زندیا، مایک فیست و جاش اوکانر در اکشن را نشان می داد. این فیلم یک قهرمان تنیس گرند اسلم را دنبال می کند که برای رقابت در یک مسابقه رقیب با معشوق سابق همسرش ثبت نام می کند.

تاشی، آرت و پاتریک با هم در رتبه های جهانی تنیس پیشرفت کردند. تاشی یک پدیده تنیس است و هم آرت و هم پاتریک به او علاقه زیادی دارند. در حالی که همگی در یک لحظه صمیمی هستند ، در یک نقطه، همه چیز مبهم می‌شود.

سال ها بعد، هنر و تاشی با هم ازدواج کردند. تاشی پس از یک مصدومیت وحشتناک مجبور شد نقش مربیگری را برعهده بگیرد. مثلث عشق زمانی شعله ور می شود که تاشی، آرت و پاتریک دوباره در مدار یکدیگر قرار می گیرند. تاشی در لحظه ای داغ به پاتریک می گوید: «من به خوبی از پسران سفیدپوست کوچکم مراقبت می کنم.

Challengers که در 15 سپتامبر اکران می شود، سه تن از پرطرفدارترین ستاره های هالیوود را گرد هم می آورد. زندایا با بازی Euphoria و Dune: Part Two عملا بر هالیوود مسلط است. مایک در بازسازی داستان وست ساید استیون اسپیلبرگ لحظه ای تعیین کننده برای حرفه خود داشت و همه را مجذوب خود کرد.
لوکا که بیشتر به خاطر کارگردانی «مرا با نام خودت صدا کن» و «سوسپیریا» شناخته می‌شود، در مصاحبه‌ای با IndieWire در سال 2022 از Challengers کنایه زد. “فکر می‌کنم آن سه شخصیت در آن فیلم به زیبایی پیچیده و واقعاً آدم‌هایی هستند که من آنها را خیلی دوست دارم. و یک فیلم ورزشی، چرا که نه؟ این فوق‌العاده است و من فیلم می‌سازم، پس عالی است.»

کارگردان همچنین این فیلم را «نخستین کمدی» و «فیلمی نسبتاً متفاوت درباره دنیای تنیس» نامید. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سه بازیکنی را دنبال می‌کند که در دوران نوجوانی یکدیگر را می‌شناختند و با هم رقابت می‌کردند. یک تورنمنت تنیس برای برنده شدن شهرت جهانی در گرند اسلم و برانگیختن رقابت های قدیمی در داخل و خارج زمین.”زندایا و سایر بازیگران برای بازی در نقش مربی و بازیکن سابق، تمرینات تنیس گسترده ای را پشت سر گذاشتند. و ….