فکر کردن به بیلی ایلیش بدون فکر کردن به موهای او که از بلوند پلاتینی پر زرق و برق گرفته تا سبز نئونی پانک راک متفاوت است، سخت است. او می‌تواند هر مدل کوتاه، رنگ یا مدل مویی را به راحتی استفاده کند، و ظاهر او اغلب حول چیزی می‌چرخد که برای خیلی‌ها به سختی می‌توان آن را در نظر گرفت : چتری. چه بلند و بافت، چه کوتاه و متلاطم، ظاهر موی او نماد موزیکال برای همیشه است. منحصر به فرد و پر از الهام در زیر، تعدادی از بهترین مدل و رنگ موی بیلی آیلیش را گردآوری کرده ایم.

شگ بلوند

آیلیش پس از انتشار مستند خود به نام The World’s A Little Blurry، به طرفدارانش اعلام کرد که تغییر دیگری در راه خواهدبود. این پایان یک دوره خواهد بود. من به شما یک روند جدید می دهم.” مانند یک نماد واقعی صحبت می کند. منتظر میمانیم تا ببینیم او در آینده چه چیزی برای همه ما در نظر گرفته است.

کندوی عسل با ریشه پررنگ

یک مدل موی کلاسیک الهام گرفته از دهه 50 را می توان با برش، رنگ و سبک انتخابی آن مدرن کرد. البته، آیلیش هر سه تنظیم را انتخاب کرد تا به کندوی یکپارچه‌سازی با ریشه‌های جسورانه‌ای ببخشد که لایه‌های قاب صورت به سمت پایین و بیرون می‌افتند تا حالتی شل‌تر و آرام‌تر داشته باشند.

سیاه مثل شب

این رنگ مشکی تماماً یکی از سالم‌ترین ظاهر موهای او است، بنابراین ما از آن به‌عنوان یکی از موارد مورد علاقه خیلی ها میدانیم. همانطور که ساده است، هنگامی که با مژه های بزرگ و اکسسوری های فلزی جفت شود، شیک به نظر می رسد.

اسطوخودوس غبارآلود

یکی از چیزهایی که ما بیشتر از همه در مورد ایلیش و رنگ‌های موی زیادش دوست داریم این است که او رنگ موهایش را به عنوان یک ظاهر خاص استفاده کرده است. در حالی که به آرامی مسیر خود را از رنگ یاسی به رنگ خاکستری متال می‌پیمود، او اسطوخودوس غبارآلود را به نمایش می‌گذاشت که همه را غمگین کرد.

بلوند پلاتینی

مطمئن شوید که موهای خود را با یک محافظ حرارتی آماده کنید و سپس سعی کنید از یک برس گرد 1.5 اینچی در زیر موها، در ریشه، هنگام سشوار کشیدن استفاده کنید.

چتری خاص

چتری های خاص با هر طول مویی عالی به نظر می رسند. اگر می‌خواهید چتری‌ها مانند بیلی داشته باشید خط چشم‌تان را فریم کنید، حتماً هر سه تا چهار هفته یکبار اصلاح کنید.

دم اسبی بافت دار

موی دم اسبی همیشه جذاب و آسان خواهد بود . فقط موها را به صورت دم اسبی در پشت سر بکشید و با کش محکم کنید. سپس، اسپری بافت را به انتهای آن اسپری کنید و برخی از از موها را از قاب چهره به سمت جلو بیرون بکشید.