تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴
کد خبر : 5122

7 ایده مانیکور شگفت انگیز شیک و لاکچری 1402

7 ایده مانیکور شگفت انگیز شیک و لاکچری 1402

دنیای هنر ناخن این روزها با خلاقیت رونق گرفته است، از مانیکورهای الهام گرفته از دوران پرطرفدار تابستانی گرفته تا راه های بی شماری برای تغییر ناخن های فرانسوی. هرگز زمان بهتری برای تزئین ناخن ها به عنوان یکی دیگر از اکسسوری های مد وجود نداشته است، و ظاهری که کوتیکول را برجسته می کند

دنیای هنر ناخن این روزها با خلاقیت رونق گرفته است، از مانیکورهای الهام گرفته از دوران پرطرفدار تابستانی گرفته تا راه های بی شماری برای تغییر ناخن های فرانسوی. هرگز زمان بهتری برای تزئین ناخن ها به عنوان یکی دیگر از اکسسوری های مد وجود نداشته است، و ظاهری که کوتیکول را برجسته می کند روشی کم استفاده اما بسیار تاثیرگذار برای انجام این کار است.

چه به دنبال تاکید بر رنگ باشید، چه از رنگ‌ها، یا طراحی فضای مینیمالیستی یا منفی، نشان دادن ناخن‌های سالم و مراقبت‌ شده‌تان مطمئناً اولویت شما است.

طرح های مانیکور جذاب و شیک را ببینید

مانیکور طلسم چشم

به محافظت اضافی نیاز دارید؟ افزودن یک عنصر تزئینی مانند این طلسم چشم بد، هرگونه امواج منفی را از بین می برد و شما (و کوتیکول هایتان) را در فضایی مثبت و آرام نگه می دارد.

مانیکور برجسته

اگر عاشق یک مانیکور فوق‌العاده با جزئیات سه بعدی هستید، افزودن این تزیین زنجیره‌ای برای برجسته کردن کوتیکول‌هایتان فوراً روی شما تأثیر می‌گذارد. زیورآلات کوچکی مانند این به ناخن‌های شما ارتقای بصری جالبی می‌بخشد، به‌علاوه محل قرارگیری حاشیه کوتیکول، مانی خیره‌کننده و براق را نشان می‌دهد.

مانیکور طلایی

از فویل طلایی برای ایجاد طرحی پیوسته از ناخن خود برای نمایشی سلطنتی و برجسته استفاده کنید. اگر به ایده ناخن‌های شیک علاقه دارید، اما ترجیح می‌دهید مدلی ظریف‌تر داشته باشید، این یک مدل برجسته است که باید امتحان کنید.

طرحی ناخن نرم خالدار

این ناخن های نرم و در عین حال التقاطی، سنگ مرمر را با لکه های دالماسی مانند ترکیب می کنند تا طراحی منسجم و متنوعی را ارائه دهند. هر ناخن جذابیت خاص خود را دارد و یک زوج دارای طرح های برجسته کننده کوتیکول برای ظاهری شاداب و سرگرم کننده هستند.

فرانسوی معکوس

مانیکور فرانسوی معکوس خود را با تعویض رنگ سفید کلاسیک با دوز سالمی از زرق و برق نقره ای به سطح بعدی ببرید. ظاهر تمیز و صیقلی، کوتیکول های شما را برجسته می کند و همزمان به انرژی درخشان و درخشان متمایل می شود.

طراحی ناخن لوکس

برای روزهای گرم تابستان به مانی نیاز دارید؟ برای لحظه‌ای، طرح نقطه‌های گرافیکی سوخته را با برجسته‌سازی کوتیکول طلاکاری شده جفت کنید که احساس می‌کنید یک صحرای داغ با فضای سرسبز ملاقات می‌کند.

برچسب ها :

ناموجود