تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۲
کد خبر : 11175

اوقات خوش و خنده های هیجان انگیز شکیرا در میامی خبرساز شد

اوقات خوش و خنده های هیجان انگیز شکیرا در میامی خبرساز شد

شکیرا و پسرش ساشا در آرت بازل میامی دیده شدند، جایی که آن دو لحظات باور نکردنی را سپری می کردند. شکیرا در حالی که از کارهای هنری بازدید انجام می‌ داد، هنرمند و دوست کلمبیایی‌ اش یی دوران را هم ملاقات کرد و به کارهای او نگاهی انداخت و با هم خندیدند. عکس ها

شکیرا و پسرش ساشا در آرت بازل میامی دیده شدند، جایی که آن دو لحظات باور نکردنی را سپری می کردند. شکیرا در حالی که از کارهای هنری بازدید انجام می‌ داد، هنرمند و دوست کلمبیایی‌ اش یی دوران را هم ملاقات کرد و به کارهای او نگاهی انداخت و با هم خندیدند.

عکس ها نشان می دهد که شکیرا و دوران با هم می خندند در حالی که ساشا از پایین به چیزی در تلفن همراه خود نگاه می کند. ساشا یک تی شرت مشکی پوشیده در حالی که شکیرا لباسی سبز کامو به تن دارد و یک تی شرت گرافیکی، کلاه و عینک آفتابی بزرگ استایل خود را تکمیل کرده بود. او ظاهرش را با یک کیف بژ تزئین کرده بود. دوران یک تاپ مشکی و یک دامن بلند با چند طرح چاپی روی آن را پوشیده بود.

عکس دوم این دو زن را خوشحال نشان می دهد، در حالی که بازوهای خود را در اطراف یکدیگر حلقه کرده اند درباره چیزی که گفته شده می خندند، نشان می دهد.

بازدید شکیرا از آرت بازل

در هفته‌ گذشته، شکیرا برای تماشای آثار هنری عالی در هنر بازل توقف کرده است. در یک حضور قبلی، برادرش تونینو او را همراهی می کرد، زیرا آن دو در حال تماشای آثار هنری مختلف برای خرید بودند.

برچسب ها :

ناموجود