کورتنی کارداشیان بارکر ممکن است این روزها کمی بیشتر پانک لباس بپوشد، اما ناخن‌هایش نرم و شیرین می‌مانند. بر اساس زیبایی‌شناسی هیجان‌انگیز او، ما فرض می‌کنیم که او منحصراً ناخن‌های چرمی مشکی می‌پوشد، اما او در واقع تقریباً تمام نسخه‌های روند زنانه «حمام شیر» را به کار می‌برد و حتی ناخن‌هایی با طرح‌های شیک گیلاس می‌پوشد. مانیکور مروارید صورتی او آخرین مورد از لحظات شیرین ناخن او است.

کارداشیان بارکر همان کاری را کرد که هر کسی که مانیکور تازه ای داشت انجام می داد: او ناخن های صورتی وانیلی کروم خود را با فرمان مرسدس بنز خود در پس زمینه نصب کرد. اگرچه کارداشیان بارکر اخیراً از ناخن‌های بادامی شکل استفاده می‌کند، اما کیم ترونگ، مانیکوریست قدیمی او، این بار با یک شکل مربع کوتاه، همه چیز را تغییر داده است. ناخن‌های او مانند مانیکور لعاب‌دار که توسط دوست هیلی بیبر معروف شده است، روکش مروارید دارند، اما در جایی که مانی لعاب دار دارای پایه‌ای شفاف است، ناخن‌های صورتی کم‌رنگ کارداشیان بارکر مات هستند و روکشی بسیار مرواریدی ایجاد می‌کنند.

این مطابق با روند مانیکور کروم وانیلی است که در تابستان امسال ظاهر شده است، که ناخن‌های سفید یا مایل به سفیدی است که دارای رویه کرومی لعاب‌دار هستند. با این حال، دقیقاً مانند اینکه چگونه ناخن‌های حمام شیری مایل به سفید، جرقه‌ای بر روند شیر توت‌فرنگی صورتی زدند، این که ناخن‌های کروم وانیلی به روز شوند فقط یک مسئله زمان بود.

ما فکر می‌کنیم که ناخن‌های کارداشیان بارکر در تابستان امسال همه‌ جا خواهد بود . اگر به‌دنبال تهیه آن‌ها هستید، بهترین گزینه این است که به یک تکنسین ناخن مراجعه کنید، زیرا اکثر تاپرهای کرومی فقط حرفه‌ای هستند. با این حال، راهی برای DIY این ظاهر وجود دارد. ابتدا کوتیکول های خود را به عقب فشار دهید، ناخن های خود را سوهان بزنید و به شکل دلخواه خود صاف کنید و دو لایه لاک صورتی کم رنگ لاک ناخن بزنید. اما می‌توانید از لاک با روکش رنگین کمانی شفاف استفاده کنید یا به ناخن‌های فشرده نگاه کنید. یک روکش صاف و لطیف باعث می شود همه چیز در جای خود باقی بماند.