آیا شما لحظه ای را در نظر گرفته اید که جوان ترین فرد خانواده جنر، به طرز شگفت انگیزی “جوانترین میلیاردر خودساخته جهان” لقب گرفت، او امپراتوری کسب و کار خود را با لوازم آرایشی کایلی اداره می کند که به کایلی اسکین و کایلی بیبی گسترش یافت. و او دائماً به داغ ترین رویدادهای تزئین شده در مد و فشن می رود. او اخیراً به اینستاگرام رفت تا آخرین عرضه‌اش، ریمل حجم‌دهنده را به نمایش بگذارد و مانیکور لعاب‌دار «کرم‌زیکل» فوق‌العاده زیبا و تابستانی‌اش را به نمایش گذاشت.

جنر مجموعه‌ای از عکس‌ها را به اشتراک گذاشت که در آن آرایش تک رنگ هلویی دارد. چشم‌های او سایه‌های براق هلویی روی پلک و چین‌هایش دارد و پوست ساتنش درخششی از درون دارد که با رژگونه هلویی روشن تقویت می‌شود. جنر در اواسط دهه بازی مدل لب‌هایش تغییر داد و همچنان با لب‌های دو رنگ که دارای خط لب ارغوانی و براق هلویی می‌باشد، همچنان در رأس ترندهای اخیر لب قرار دارد. طبق معمول، موهای تیره، ابروهای پر و مژه‌های پرپشت جنر در مقابل آرایش او ظاهر می‌شود.

عکس‌ها بسیار نزدیک به صورت جنر هستند، اما می‌توانید کمی از مانیکور کرمی نارنجی او را در گوشه‌ها ببینید. هنرمند ناخن او، زولا گانزوریگت، نیز نمایی نزدیک از ناخن های ستاره را به اشتراک گذاشته است، و شما می توانید نگاه بهتری به سایه نارنجی روشن داشته باشید. گانزوریگت مغز متفکر اصلی پشت مانیکور «دونات لعابدار» است که هیلی بیبر برای اولین بار در مت گالا در سال 2022 پوشید، و از آن زمان او چندین تکرار از این مانیکور را برای افراد مشهور بی‌شماری ایجاد کرده است.

برای کایلی، گانزوریگت ابتدا یک مربع متوسط ایجاد کرد و سپس یک لایه پایه ژله ای نارنجی نیمه شفاف به کار برد. سپس، او یک تاپر کرومی روی مانیکور اعمال کرد و تکمیل ظاهر او را با براقی بالا به پایان رساند.گانزوریگت این را مانیکور لعاب نارنجی می نامد، اما ما را به یاد سایه کم رنگ یک کرم نارنجی کلاسیک می اندازد.

اگر چه حمام شیر و ناخن های براق لب لحظه به لحظه ترند میشوند، اما تنها تعداد زیادی مانیکور طبیعی وجود دارد که یک فرد می تواند قبل از اینکه چیزی بیشتر بخواهد استفاده کند. درعوض، ستارگان رنگ‌های شفافی مانند لعاب لیمویی هیلی بیبر، ناخن‌های حمام شیری «گیلاسی» کورتنی کارداشیان بارکر و مانی ژله‌ای نئونی سلنا گومز را انتخاب کرده‌اند.

مانیکور کاملاً و در عین حال روشن کایلی نشان می‌دهد که لازم نیست جدیدترین ترندهای ناخن را کپی و پیست کنید تا احساس کنید بخشی از لحظه هستید می‌توانید آنها را متعلق به خودتان کنید.