تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 4168

کامیلا مورونه ناخن های گیلاسی را چالش مد روز کرد

کامیلا مورونه ناخن های گیلاسی را چالش مد روز کرد

به نظر می رسد که همه افراد مشهور سلبریتی تبدیل به یک نماد مد شدند و کامیلا مورونه نیز از این قاعده مستثنی نیست. از زمان پایان نمایش، این بازیگر که در Met Gala شرکت کرد، در کمپین هایی برای برندهایی مانند Reformation و YSL بازی کرد و نقش دختر خاص را برای مجلات مختلف

به نظر می رسد که همه افراد مشهور سلبریتی تبدیل به یک نماد مد شدند و کامیلا مورونه نیز از این قاعده مستثنی نیست. از زمان پایان نمایش، این بازیگر که در Met Gala شرکت کرد، در کمپین هایی برای برندهایی مانند Reformation و YSL بازی کرد و نقش دختر خاص را برای مجلات مختلف بازی کرد. او این روزها تقریباً در همه جا حضور دارد و به تازگی در نیویورک با پوشیدن لباسی کاملا مشکی با مانیکور ژله ای روشن دیده شد.

در 12 ژوئن، مورونه در ضیافت شام هنرمند شانل در بالتازار در شهر نیویورک با لباس کوتاه مشکی بدون بند شانل با کمربند زنجیری ظاهر شد. استایلیست او ساندرا آمادور این ظاهر را با یک کت گردگیر مشکی و پاشنه‌های نوک باز مشکی، به‌علاوه گوشواره‌های الماسی “CC” که دارای یک قلب طلایی شایان ستایش بود، ست کرد.

ظاهر مورونه کاملاً تک رنگ بود و با یک مانیکور ژله پر جنب و جوش، حال و هوای تمام مشکی را جبران کرد. نائومی یاسودا، هنرمند ناخن او، ناخن کوتاهی به شکل بادامی برای این ستاره ایجاد کرد و سپس تمام بستر ناخن های او را با رنگ قرمز روشن آتش نشانی رنگ کرد. ناخن‌های او درخشندگی بالایی داشتند که باعث می‌شد به اندازه کافی عالی به نظر برسند، که یادآور روند فعلی مانیکور Jello است.

اگرچه امسال با ترندهایی شروع شد که در رده “ناخن های بهتر” قرار می گرفتند، ستاره های بی شماری اخیرا از مانیکورهای شفاف استفاده کرده و رنگ های روشن ناخن را نمایش میدهند. ناخن‌های ژله‌ای شبیه همنام‌هایشان به نظر می‌رسند. آنها روشن و کمی شفاف با درخشندگی بسیار شدید هستند که تقریباً روکشی ژله‌ای دارند. محبوب‌ترین راه برای پوشیدن این ترند، سایه قرمز گیلاسی است. فقط از زندایا، مگان فاکس و کایلی جنر بپرسید اما این مانیکور را می‌توان با هر رنگ روشنی که با کت رویه‌ای دلپذیر مهر و موم شده است ایجاد کرد.

برای رسیدن به ظاهر مورونه، آرایشگر او دیوید فون کانن با ایجاد مدلی که به نظر شبیه ترکیبی از پام و کندوی زنبور عسل به نظر می‌رسد، موهای او را با  حجم زیادی حالت داده است. پیچک های قاب بندی صورت با امواج نرم. آرایشگر Marcelo Gutierrez یک گلم ملایم برای Morrone ایجاد کرد که پلک‌های او را خالی گذاشت و ابروهای تأکید حالت بیشتری داشت. او ظاهری آفتاب سوخته با رژگونه هلویی در امتداد گونه ها و بینی او اضافه کرد و ظاهر را با یک لب براق به تکمیل کرد.

برچسب ها :

ناموجود