تولد کامرون دیاز توسط همسرش بنجی مدن جشن گرفته می شود. روز چهارشنبه، بنجی مدن، تولد 51 سالگی همسرش را با انتشار یک پیام شیرین در اینستاگرام جشن گرفت و نوشت که اگرچه این روزها بیشتر در شبکه های اجتماعی حضور ندارد، اما “سنت کوچک” خود را دوست دارد که دوباره به پلتفرم وارد شود برای ” موقعیت‌ های ویژه برای نشان دادن عشق به ملکه‌ ام.»

“بنابراین امروز، تولد همسر زیبای من، بهترین دوست، بهترین شریک در همه چیز، بهترین مادر برای دختر کوچکمان،مشاور، همکار و هر چیز دیگری بسیار مبارک است.” در کنار عکسی از دیاز در حال لبخند زدن و در آغوش گرفتن یک گربه منتشر شده است.

او افزود: “تو همه کارها را انجام می دهی ❤️خیلی ممنون من یک مرد خوش شانس هستم می دانم که این واضح به نظر می رسد، اما واقعاً خوب است که هر از گاهی وقتی آن را احساس می کنی با صدای بلند بگوییم ❤️ 🙏.”

“دوستت دارم •برای همیشه •همیشه •مال تو •عشق واقعی ❤️تولدت مبارک کامرون ❤️😍.”

دیاز به سرعت در بخش نظرات با ادای احترام شیرین خود پاسخ داد و نوشت: «هیچ کس دیگری نیست که من ترجیح دهم این زندگی را با او انجام دهم. ما خیلی خوشبختیم من تو با تمام وجودم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.

جوئل مدن، برادر و هم گروه مدن نیز افزود: “❤️❤️❤️.”

بنجی و دیاز در سال 2015 ازدواج کردند و والدین دختری به نام رادیکس 3 ساله هستند. این گیتاریست در اینستاگرام نوشت: «عاشق، الهام گرفته، شاد و سپاسگزار». “هشت سال متاهل، در کنار هم، و حالا یک کودک کوچک برای ما برای راهنمایی🐣بیایید 80 سال دیگر انجام دهیم و سپس برای همیشه ❤️❤️❤️ سالگرد مبارک 1*5*✨.”

مدن این کلمات را در کنار عکسی از یک گلدان دستی پر از گل و یک جفت گل رز به اشتراک گذاشت. یک کشتی و غروب خورشید نیز در نقاشی به همراه حروف اول بنجی در پایین گلدان دیده می شود.

دیاز پس از ساختن یک فیلم در سال 2014، مدتی از حرفه بازیگری خود فاصله گرفت. اما در ژوئیه 2022، ستاره The Other Woman تایید کرد که در فیلم نتفلیکس Back In Action در کنار جیمی فاکس، در حال بازگشت به صفحه نمایش بزرگ خود است.