تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
کد خبر : 11341

ویکتوریا بکهام عکسی جالب از دیوید بکهام به اشتراک می گذارد

ویکتوریا بکهام عکسی جالب از دیوید بکهام به اشتراک می گذارد

ویکتوریا بکهام اغلب عکس‌ هایی از شوهر محبوبش را به اشتراک می‌ گذارد و برای لحظه‌ ای در اینترنت رکورد را می شکند. او  در 15 دسامبر عکسی از دیوید بکهام را به اشتراک گذاشت که در حال تعمیر تلویزیون بود و واکنش های خنده دار بسیاری از دوستان و دنبال کنندگان را برانگیخت. این

ویکتوریا بکهام اغلب عکس‌ هایی از شوهر محبوبش را به اشتراک می‌ گذارد و برای لحظه‌ ای در اینترنت رکورد را می شکند. او  در 15 دسامبر عکسی از دیوید بکهام را به اشتراک گذاشت که در حال تعمیر تلویزیون بود و واکنش های خنده دار بسیاری از دوستان و دنبال کنندگان را برانگیخت.

این عکس دیوید را نشان می دهد که روی زمین دراز کشیده است و سعی می کند به جایی در پشت تلویزیون برسد. ویکتوریا نوشت: «برق برای تعمیر تلویزیون آمد. “خواهش میکنم!” بسیاری از دوستان و فالوور های ویکتوریا نظرات خنده‌ داری را در این پست گذاشتند و از او برای عکس تشکر کردند و راه‌ های خلاقانه‌ ای برای تمجید از دیوید ارائه کردند.

جسی تایلر فرگوسن نوشت: «در حال حاضر تلویزیونم در حال خراب شدن است. اما اسلیتر نوشت: “از خدمات شما متشکرم، ویکتوریا.” لورن سانچز نیز از این عکس قدردانی کرد و نوشت: «متشکرم. این همه فقط از شما سپاسگزارم.»

مستند «بکهام» دوباره خانواده را در کانون توجه قرار داده است

در حالی که خانواده بکهام هرگز از کانون توجه دور نشده اند، انتشار مستند «بکهام» حس تجدید علاقه به حرفه دیوید و ازدواج او با ویکتوریا را برانگیخته است.

 

این مستند حتی لحظات آموزنده ای را برای خانواده آنها ایجاد کرده است. ویکتوریا در مصاحبه ای با Allure گفت: “کروز، کوچک ترین پسر ما، گفت: “وای، من نمی دانستم پدر اینقدر در فوتبال خوب است.”

فیشر استیونز کارگردان این مستند نیز گفت که از دستاورد های زیاد دیوید در زمین شگفت زده شده است. او اصلاً آن چیزی نبود که من انتظار داشتم. او خیلی باز بود. او مانند اینکه، من آماده هستم. من می خواهم داستانم را قبل از اینکه شخص دیگری بگوید بازگو کنم حاضر شد.

برچسب ها :

ناموجود