ویکتوریا بکهام این طراح مد ماه گذشته در روز ولنتاین در یک حادثه در باشگاه پایش شکست و علیرغم شکستگی پای ویکتوریا بکهام شیکی استایل او مثل همیشه کار پا بر جا خواهد بود.

روز جمعه، این طراح مد، قبل از نمایش پاییز / زمستان 2024 خود در هفته مد پاریس، با عصا از هتل خود خارج شد. ویکتوریا به وضوح اجازه نمی‌ دهد آسیب‌ دیدگی‌ اش شیکی استایل او را کاهش دهد، زیرا او با یک شلوار مشکی گشاد دیده می‌ شود که با یک کت چرمی و عینک آفتابی هماهنگ به نظر می‌ رسد. موهایش را برای بیرون رفتن به صورت باز پوشیده است.

طبق معمول، بکهام ها به ویکتوریا در شهر عشق به هم پیوسته اند تا حمایت خود را ارائه دهند. فرزند ارشد ویکتوریا و دیوید، بروکلین، به همسرش نیکولا پلتز بکهام، در پایتخت فرانسه ملحق شده است و شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد او ممکن است در شوی مادرشوهرش روی فرش قرمز برود.

این ظاهر ویکتوریا پس از آن صورت می گیرد که دیوید در اینستاگرام  عکسی را به اشتراک گذاشت که ویکتوریا در روز ولنتاین پایش در باشگاه شکسته است.
دیوید این بازیکن حرفه ای سابق فوتبال در پستی که ماه گذشته به اشتراک گذاشته شد، نوشت: ظاهراً صدمه کوچک همسرم در ورزشگاه یک استراحت کامل بود.