هیدن پانتییر در حال گذراندن لحظاتی زیبای صورتی است. ستاره نشویل، 34 ساله، روز شنبه با رونمایی از یک ظاهر جسورانه، طرفداران خود را شگفت زده کرد. در یک سلفی به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام، او موهای صورتی پاستلی را نشان داد که تغییری اساسی نسبت به موهای های بلوند اوست.

پانتی لباسی سفید پوشیده بود و با سایه چشم صورتی براق و رژگونه گلگون برای تطابق با موهای او براق شده بود. به نظر می‌ رسید که او در حال تحسین و تمجید از انجام استایل جدید در یک آینه دستی به شکل قلب است.

مشخص نیست که آیا ظاهر جدید او یک تغییر موقت برای عکسبرداری فوق الذکر است یا اینکه پانتییر قصد دارد برای مدتی به این روند ادامه دهد.

این روزها، او یک سری عادات سالم را پذیرفته است که به سلامت جسمی او کمک کرده است. برای مبارزه با بی خوابی و اضطراب خود، او یک روال شبانه را دنبال می کند که شامل یک فنجان چای بابونه آرام بخش با شیر و عسل و خیساندن با عطر وانیل است. او با یک مربی شخصی تمرین می کند و دوچرخه پلتون را در اتاق خواب خود نگه می دارد تا ورزش را آسان و در دسترس داشته باشد.

پانتیر پس از چهار سال دوری از بازیگری پس از حضور شش ساله اش در نشویل، با فرصتی برای بازی در قسمت ششم Scream که در ماه مارس در سینماها نمایش داده شد، دوباره جذب شد.

پانتیر در اوایل ماه مارس در برنامه صبح بخیر آمریکا گفت: “من مجبور شدم آن چهار سال مرخصی را بگیرم و خدا را شکر کردم.” “من باید روی خودم، سلامت روانی و سلامت جسمی ام، سلامت معنوی کار می کردم. و سپس وقت دوباره برگشتم، من اینطور گفتم، “می خواهم دوباره بخشی از آن باشم.”

او گفت که خیلی مشتاق است، خودش با تهیه کنندگان فیلم تماس گرفت و این ایده را در سرشان گذاشت که شخصیتش کربی رید را احیا کنند. او به یاد می آورد: “من به آنها زنگ زدم. در واقع وقتی شنیدم که دارند Scream 5 را انجام می دهند، به آنها زنگ زدم و اینطور گفتم: اوه “بدون من؟ صبر کنید، ممکن است هنوز به کارم بیایم.”