نیکول کیدمن همیشه یک افسانه بوده است، اما به نظر می رسد محبوبیت او دوباره افزایش یافته است. شاید این به خاطر تبلیغ او در AMC یا ظاهر او بر روی فرش قرمز اسکار 2023 باشد. هر چه که باشد، همه آن را دوست دارند، و زیبایی بی شماری که او با آن بازی می کرد، مانند “موی چتر دریایی” که تابستان گذشته داشت. اما کیدمن با فرهای بلوند توت‌ فرنگی کلاسیک دهه 90 به ریشه‌های خود بازگشت.

این بازیگر مجموعه‌ای از عکس‌های خود را با لباس ماکسی فیروزه‌ای شفاف با دوخت‌های گلدار در اینستاگرام منتشر کرد. او نه در صحنه عکسبرداری است و نه فرش قرمز را تزئین می کند. به نظر می رسد او در خانه است و همین باعث شد لباس خود را با گوشواره های میخی، یک حلقه الماس، یک ساعت طلایی شیک و طبیعت نمادین خود تزیین کند.

این اولین بار در سال‌های اخیر نیست که می‌بینیم کیدمن بافت طبیعی خود را بازی می‌کند. در ماه نوامبر، این بازیگر عکسی از فرهای بلند خود در دم اسبی، با همان رنگ بلوند کره‌ای که در سال 2023 استفاده کرده بود ، منتشر کرد. اسکار. با این حال، این بار، او اولین فرهای بلوند توت فرنگی را به نمایش گذاشت که به نظر می رسید مستقیماً از شخصیت او، آلیس هارفورد، در فیلم Eyes Wide Shut ایده گرفته شده بود.

اگرچه این احتمالاً فقط کیدمن است که به ریشه‌های خود بازمی‌گردد، نمی‌توانیم تصور کنیم که روند حاکم بر موهای مسی ارتباطی با حلقه‌های جدید او نداشته باشد. موهای مسی درخشندگی آتشینی را ارائه می دهند که برای فصل گرما عالی است. با این حال، رنگ ممکن است برای برخی کمی بیش از حد روشن باشد، جایی که این سایه های میانی می توانند وارد عمل شوند. بلوند توت‌ فرنگی راهی برای بلوندهای کم‌ رنگ است که از رنگ قرمز برای برای آن استفاده کنند.

نگهداری از موهای بلوند توت‌فرنگی نسبتاً آسان است و تقریباً هر شش تا هشت هفته یکبار نیاز به ریکاوری دارد (اگر موهای خاکستری دارید این امر ممکن است بیشتر شود). . و هر رنگ بلوند توت فرنگی را که انتخاب کنید، می توانید با آرایشگر خود در مورد تنظیم رنگ بلوند یا قرمزتر، بسته به رنگ پوست خود صحبت کنید.