مگان فاکس اخیراً از مانیکور جدید سه بعدی خود رونمایی کرده است. در 24 جولای، تیم گلم فاکس همه چیز را در مورد ظاهر ستاره برای شب منتشر کرد. او یک لباس شفاف با یقه قایقی، آستین‌های بلند و پارچه مشبک پوشیده بود. آرایشگر او Maeve Reilly این ظاهر را با مجموعه ای از گردنبندها، از جمله یک چوکر الماس عجیب، دو گردنبند بدلیجات و یک گردنبند الماس سفید و مشکی ترکیب کرد.

فاکس علاوه بر گردنبندها و انگشتر ظریف بینی اش، لوازم جانبی زیادی نپوشید، بلکه اجازه داد تا ناخن های قطره شبنم سفیدش بدرخشند. فاکس معمولاً ناخن‌های رکابی می‌پوشد و هنرمند قدیمی ناخن او بریتنی بویس ابتدا یک شکل رکابی متوسط ​​روی ستاره ایجاد کرد. سپس بویس ناخن‌های فاکس را کاملاً سفید رنگ کرد و به دنبال آن، روی هر یک از ناخن‌هایش طرح سه‌بعدی شفافی ایجاد کرد که شبیه نسخه دخترانه‌ای از ناخن‌های قطره‌ای شبنم هستند.

در حالی که مانیکورهای شیری شفاف و ناخن های طبیعی امسال لحظه مهمی را پشت سر گذاشته اند، ناخن های فاکس بهترین راه برای پوشیدن لاک های سرگرم کننده بدون تغییر رنگ هستند. لاک‌های سفید تیره با لاک‌های شفافی که امسال دوست داشتید بسیار متفاوت است، اما با استفاده از لاک شفاف برای طراحی، بویس ظاهری سرگرم‌کننده ایجاد کرد که تا بررسی دقیق‌تر تقریباً غیرقابل تشخیص است. این یک مانیکور استپ عالی در هنگام گذار از صورتی کم رنگ “لوکس آرام” به هنر ناخن کامل است.

در مورد بقیه جذابیت‌هایش، دیمیتریس جیانتوس، آرایشگر، مدلی از پاملا اندرسون آینده‌ نگرانه ایجاد کرد که دارای پیچک‌های صاف، موهای کاملاً صاف و یک موی بالا به هم ریخته بود. و برای آرایش، آرایشگر قدیمی فاکس، جنا کریستینا، ظاهری مرجانی روی ستاره ایجاد کرد. کریستینا ابتدا گونه های فاکس را با رژگونه مرجانی سرخ کرد و سپس یک چشم دودی با رنگ های نارنجی و قهوه ای گرم ایجاد کرد. برای تکمیل همه چیز، او یک لیپی هلویی ملایم به آن اضافه کرد.