سلنا گومز اخیراً به لباس‌های شادتر علاقه نشان می‌دهد، مانند آستین‌های بادمجانی در گلدن گلوب. همانطور که گفته شد، سلنا همچنان از پوشیدن رنگ های سرگرم کننده لذت می برد، اما آنها را بیشتر برای نوک انگشتان خود نگه می دارد. دو تا از مانیکورهای رنگین کمانی او در چند هفته گذشته در فضای مجازی منتشر شده اند و اکنون او در حال آزمایش مانیکور باترکاپ است.

مانیکوریست گومز، تام باچیک، عکسی از ناخن های این ستاره که دارای طول متوسط ​​و لبه ای کاملا گرد هستند، منتشر کرد که در آن ها ناخن ها به شکل بیضی هستند. ناخن‌های او به رنگ زرد کره‌ای کم‌رنگ رنگ‌شده است و دارای سطحی درخشان است. مانیکور رنگارنگ در مقابل لباس تمام مشکی او که شامل یک تاپ مشکی آستین بلند و چکمه های توری مشکی است، متمایز است.

اگرچه بزرگترین ترندهای مانیکور (مانند ناخن های لعاب دار و ناخن های حمام شیری) آنهایی بوده اند، ناخن های زرد لیمونادی نیز لحظات بسیار خوبی را را نشان می دهند. برخلاف رنگ‌های زرد که در گذشته مرسوم بوده اند، ناخن‌های لیمونادی یک رنگ زرد خشخاش واقعی هستند و مانند یک لیوان آبلیموی با طراوت، درخشندگی بالایی دارند. رنگ‌های زرد کم‌رنگ‌تر، مانند سایه گومز، نیز محبوب هستند و شبیه به لیموناد مات‌شده خامه‌ای یا گل باترکاپ هستند.

اگر از طرفدار ناخن های گومز هستید، نکاتی در مورد مانیکور وجود دارد: «زرد یکی از سخت‌ترین رنگ‌ها برای اعمال است». استفاده از پایه سفید قبل از استفاده از رنگ زرد تفاوت زیادی ایجاد خواهد کرد. برای این مانیکور، به یک لایه پایه، لاک سفید، لاک ناخن زرد نیاز دارید.

پس از خشک شدن لایه پایه و لایه لاک سفید، یک لایه نازک از لاک زرد کره ای را با احتیاط و به آرامی روی ناخن ها بمالید تا رگه ها ایجاد نشود. در مرحله بعد، لایه دوم را برای تقویت رنگ اعمال کنید. سپس از یک تاپ کت با براقیت بالا استفاده کنید و سپس صبر کنید تا مانیکور کاملا خشک شود. در نهایت، از روغن کوتیکول برای یک مانیکور بی عیب و نقص استفاده کنید که به زیبایی یک کره است.