ترکیب رنگی سیاه و قرمز همیشه رنگی از تاریکی را در خود داشته است. به دلیلی پالت امضای هارلی کوین است و هیچ کس بهتر از ملکه گوت ما، مگان فاکس، رنگ ها را نمی پوشد. فاکس از زمانی که تمام اینستاگرام خود را پاک کرد، با پوشیدن چند مانیک زیبا که تند و تیز هستند، اما به راحتی قابل تکرار هستند، دوباره به کانون توجهات بازگشته است. مثال: او به تازگی در برلین دیده شد که یک مانیکور ژله گیلاسی پوشیده بود.

در 7 ژوئن، فاکس در کنسرت Machine Gun Kelly در برلین شرکت کرد که یک لباس گربه‌ای یقه‌دار با طرحی شفاف پوشیده بود. او اخیراً به چرم علاقه داشته است . او در حالی که هفته گذشته در لندن بود یک لباس تمام چرمی پوشید و این بار یک کت کلاسیک موتو سیاه و سفید پوشیده بود که از روی شانه هایش کشیده شده بود. او این ظاهر را با یک گردنبند آویز فیروزه‌ای و موهای مسی روشنی که در بیشتر سال استفاده می‌کرده، ست کرد.

ما نمی دانیم که آیا این برنامه ریزی شده بود یا خیر، اما آستر قرمز روشن کت او کاملا با ناخن های او مطابقت دارد. همین هفته گذشته، این بازیگر با یک مانیکور گیلاسی مشکی با شکل تقریباً یکسانی با مانیکور درخشان Jello این هفته دیده شد. او ناخن های بلندی به شکل رکابی می زد که به نوک تیز می رسید و رنگ قرمز روشنی داشت.

 

ناخن‌های ژله‌ای دارای رنگی روشن و شاداب هستند و فقط کمی شفافیت دارند و این روند در حال حاضر با افراد مشهور موج می‌زند. ستارگانی مانند زندایا، کایلی جنر و کورتنی کارداشیان بارکر قبلاً به این روند رسیده اند و اکنون با مهر تایید فاکس، فکر می کنیم ناخن های گیلاسی ژلو می توانند ترند مانیکور تابستان باشند.

استفاده از لاک ناخن شفاف بسیار آسان است، اما شما می خواهید با یک پایه فوق العاده صاف شروع کنید. پس از سوهان زدن و صاف کردن ناخن‌ها، از یک لایه پایه پرکننده رج استفاده کنید تا مطمئن شوید که رنگ در خطوط و عیوب روی بستر ناخن‌های شما قرار نمی‌گیرد.

یا می توانید سایه قرمز ژله ای خود را بسازید. وقتی از یک پایه شفاف شروع می کنید، کنترل تیرگی آسان تر است، بنابراین ابتدا مقداری از پوشش پایه خود را در یک ظرف کوچک بریزید، سپس رنگ ناخن را هر بار چند قطره اضافه کنید تا به ظاهر دلخواه خود برسید. وقتی به رنگ خود رسیدید، بسته به شفافیت مورد نظر خود، دو تا سه لایه بمالید. در نهایت، آن را با یک مانیکور فوق‌العاده براق بپوشانید.