زندایا اخیراً به بازی ناخن خود پرداخته است و از داغ ترین ترندهای این فصل مانند ناخن های ژله و مانیکور میکرو فرنچ برای آرایش ناخن های خود استفاده کرده است. زمانی که این ستاره در پاریس بود، با ترند ناخن‌هایی که فکر می‌کنیم تابستان امسال همه‌جا خواهد بود، یک تغییر جذاب به مانیکورهای خنثی خود اضافه کرد:

مانیکور شیر بلوبری زندیا

در ۲۱ ژوئن، زندایا در نمایشگاه مردانه لویی ویتون در پاریس در ردیف اول حاضرین ظاهر شد. این نمایش مملو از افراد مشهور بود زیرا، خوب، لویی ویتون است. همچنین به این دلیل که این اولین نمایش فارل ویلیامز از زمانی بود که وی جانشین ویرجیل آبلو به عنوان مدیر خلاق لباس مردانه لویی ویتون شد.

زندایا با پیراهن و ست شلوار لویی ویتون با پولک‌های مشابه به نمایشگاه آمد که صادقانه به نظر می‌آمد. الگوهای پارچه‌ای یونانی مختلف روی دکمه‌های آستین کوتاه او چرخانده و با نقوش ستون‌های یونان باستان ترکیب شده است. شلوارها از این جهت شبیه هستند که تشخیص اینکه آیا به یک تصویر واقعی نگاه می کنید یا الگوهای انتزاعی دشوار است. با این وجود، این شلوار در استایل این ستاره مشهور بسیار شیک به نظر می رسید. استایلیست او لا روچ این لباس را با النگو، کفش های نوک تیز و گردنبند آویز آبی ست کرد.

این لباس حول رنگ‌های خنثی با رنگ سرد بود و با مانیکور شیر زغال اخته زندایا کاملاً مطابقت داشت. او ناخن های مربعی با طول متوسط استفاده کرده بود که با لاک آبی کمرنگ رنگ شده بودند. به نظر می‌رسد که تم شب بلوبری بوده است، زیرا مگان تی استالیون نیز با لب‌های یخی بلوبری در این نمایش حضور داشت و ستاره‌های دیگر با لباس‌های جین کامل وارد این نمایش شدند.

مانیکور شیر زغال اخته تابستان امسال همه جا بود، با ستاره هایی مانند سوفیا ریچی گرینج، دوآ لیپا، و اکنون زندایا که این روند را تقویت کرده اند. سونیا میش هنرمند مشهور ناخن قبلاً گفته بود: “سایه های کرمی و شیری همیشه برای هوای گرم سرگرم کننده هستند.” آبی مایل به کرم به خوبی کار می کند، به خصوص در تابستان که پوست ما به طور طبیعی برنزه تر است.

بهترین گزینه برای بازسازی مانیکور شیر زغال اخته زندایا استفاده از لاک آبی کم رنگ است. اگر در حال رفتن به این استایل ناخن هستید، و اگر نمی توانید یک لاک سفید شفاف با پایه آبی پیدا کنید، پس می‌توانید یک لاک سفید شیری شفاف را با یک پولیش آبی بچه مخلوط کند تا ظاهر این مانیکور را به خود بگیرد.