اکثر سلبریتی ها یک جایگاه دارند. برخی از آنها متخصصان زیبایی کاملی هستند و برخی دیگر در روند مد فوق‌ العاده هستند و همیشه آخرین ترندها را ارائه می‌کنند. وقتی به این فکر می‌کنید که ریحانا در کدام کمپ قرار می‌گیرد، برای او هر دو است. او هرگز از لباس‌هایش غافل نمی‌شود و ایده‌های جدیدی را ارائه میدهد، و موها و آرایش‌های او همیشه بی عیب و نقص به نظر میرسند.

آخرین روند مد او ؟ این مانیکور فرانسوی چرمی شعله ور اوست. در 21 ژوئن، ریحانا ویدیویی از ریمل حجم‌دهنده جدید را در حالی که ردای سفید و چوکر زنجیره‌ای لویی ویتون به تن داشت به اشتراک گذاشت. او خودش آرایش می‌کند، و ما فرض می‌کنیم که آماده می‌شود به یک مکان زیبا برود، زیرا جذابیت او که شامل پوست ابری، سایه چشم صورتی، لب‌های صورتی براق و موهای براق است کاملا بکر است.

آرایش صورتی زیبای ریحانا بسیار ملایم‌تر از خط لب گوتی است که او در شوی مد لویی ویتون استفاده کرده بود. ناخن‌های او به شکل مربع نرم با طول متوسط است و پایه‌ای طبیعی دارند. او یک مانیکور فرانسوی از چرم لاک مشکی می پوشد، اما به جای ایجاد یک شکل سنتی فرانسوی، ناخن های او شعله های سیاه را روی هر نوک ناخن او نقاشی کرده است.

مانیکور فرانسوی بسیار طراحی ظریفی است، اما به راحتی با هر لباسی هماهنگ می شود. در حالی که روند امروزی بسیار متنوع است، طبیعی است که مانیکور فرانسوی در نسخه های مختلف توسعه یافته است. مانیکور فرانسوی چرم لاکی در مراسم مت گالا 2023 با ستارگانی مانند جنا اورتگا، فیبی بریجرز و جنیفر لوپز، همه از تنوعی از مانیکور فرانسوی مشکی استفاده کردند، موفقیت چشمگیری داشت.

مثل اینکه پوشیدن یک مانیکور فرانسوی مشکی به اندازه کافی جالب نیست، ریحانا آن را یک قدم جلوتر برد و نکات شعله ای شکل ایجاد کرد و ثابت کرد که در تابستان امسال، هیچ قانونی در مورد روند ناخن مورد علاقه شما وجود ندارد. و این یک مانیکور بسیار ساده است.

برای دستیابی به این مانیکور چرمی ابتدا کل بستر ناخن خود را با دو لایه لاک رنگ کنید و صبر کنید تا کاملا خشک شود. سپس، از یک قلم پولیش یا یک خلال دندان برای ترسیم شکل شعله روی هر یک از انگشتان خود استفاده کنید. پس از آن، شعله ها را روی ناخن خود را را با لاک ناخن مشکی پر کنید و همه چیز را با یک تاپ کت براق بپوشانید.