چه قاطعانه به ترند باربیکور کاملا صورتی وفاداری بوده باشید و چه برای اولین بار از دوران دبستان، انگشت خود را به رنگ صورتی کرده باشید، احتمالاً از آخرین مانیکور مارگو رابی لذت خواهید برد. در طول تور مطبوعاتی فیلم باربی گرتا گرویگ، رابی با یک مانوی فرانسوی رنگ صورتی شیک به کره وارد شد.

در 3 جولای، رابی و سایر بازیگران باربی برای تبلیغ فیلم در سئول، کره جنوبی ظاهر شدند. رابی یکی دیگر از لباس‌های الهام‌گرفته از باربی را پوشید، این بار برای ادای احترام به باربی «صورتی درخشان» را انتخاب کرده بود. برای این مناسبت، استایلیست او اندرو موکامال، مدل SS/2015 Moschino را انتخاب کرد که شامل یک تاپ براپ صورتی تند، یک دامن کوتاه صورتی تند و یک ژاکت صورتی تند بود که همگی با بدلیجات سفید پوشانده شده بود.


با کلاه همسان، گوشواره های مرواریدی، کیف پولی به شکل قلب و پکفش های اشنه کشویی Manolo Blahnik صورتی تند ست شده بود. رابی در تمام مدت تور مطبوعاتی، ناخن‌های مربعی و کوتاه خود را می‌پوشید، و مانیکوریست او، چو، طول و فرم را برای ایجاد یک مانیکور میکرو فرنچ حفظ کرده است. رابی برای پایه‌اش، سایه‌ای کاملاً صورتی می‌پوشد و روی هر نوک، چو یک خط نازک از صورتی تند کشیده است. به لطف پایه صورتی کم رنگ و رنگ صورتی تند، مانیکور عالی برای علاقه مندان به رنگ صورتی و مینیمالیست ها است.

اما بهترین بخش؟ کپی کردن این مانیکور بسیار ساده است. ابتدا کوتیکول های خود را به عقب فشار دهید، ناخن های خود را سوهان بزنید و صاف کنید و سپس یک لاک لایه پایه صاف کننده بزنید. پس از آن، دو لایه از لاک صورتی کم رنگ مورد علاقه خود را به ناخن های خود بزنید و اجازه دهید تا خشک شود. سپس با لاک صورتی تند و یک برس ناخن ظریف، یک خط نازک روی لبه آزاد ناخن خود بکشید. بعد از اینکه اجازه دادید خشک شود، ظاهر را با تاپ کت براق مورد علاقه خود به پایان برسانید.

برای تکمیل ظاهر مارگو، آرایشگر برایس اسکارلت، یک موی براق بر روی این ستاره ایجاد کرد که شامل حجم در ریشه ها و فرهای صاف در سرتاسر بود. آرایشگر (پتی دوبروف) این ظاهر را با سایه چشم صورتی ملایم، رژگونه صورتی روشن و البته یک لب صورتی ملایم به پایان رسانده است.