طرفداران تیلور سوئیفت می‌دانند که او ملکه تخم‌مرغ‌های عید پاک است . سرنخ‌های ظریفی که در آثار، لباس‌ها یا پست‌های هنرمند پنهان است که به معانی پنهان، آهنگ‌های دیگر، یا نسخه‌های بعدی اشاره می‌کند. و مرتباً آن‌ها را در لباس‌های خود چه در صحنه و چه خارج از صحنه اجرا می‌کند.

در یکی از آخرین تورهای او در کانزاس سیتی، میسوری، ظاهر این سوپراستار دارای جزئیات پنهانی بود که آخرین انتشارش را جشن می‌گرفت: یک مانیکور بنفش.

طرح ناخن‌هایی که او در نمایش‌های 7 و 8 جولای استفاده کرده بود، مصادف بود با انتشار مجدد آلبوم 2010 که او در آخر هفته منتشر کرد. اکنون صحبت کن (نسخه تیلور) سومین آلبوم در تلاش او برای ضبط مجدد کاتالوگ خود به منظور مالکیت کامل موسیقی خود است. علاوه بر آهنگ‌های مورد علاقه طرفداران مانند «بازگشت به دسامبر» و «جان عزیز»، نسخه جدید شامل آهنگ‌هایی است که قبلاً منتشر نشده‌اند.

مانند بسیاری از طرفدارانی که در تور نمادین او شرکت کرده اند، سوئیفت هر یک از ناخن های خود را به رنگ متفاوتی رنگ می کند تا دوره های مختلف خود را نشان دهد. با این حال، برای نمایش های اخیر او، طرفداران متوجه شدند که به جای رنگین کمان معمولی از رنگ ها روی دستان او، تمام انگشتان او با سایه های ناهماهنگ بنفش رنگ آمیزی شده بودند.

رنگی که با دوران صحبت کردن او مرتبط است. سایه های بنفش شامل یک تکرار پر زرق و برق در انگشت شست او، بنفش روشن در انگشت اشاره او، اسطوخودوس در وسط، و بنفش عمیق تر در انگشت حلقه او، با تیره ترین رنگ.

سوئیفت برای یکی از چندین تغییر لباسش در این نمایش، نسخه‌ای از لباس مجلسی توری خود را که روی جلد اصلی آلبوم پوشیده بود، دوباره به تن کرد، که این بار به رنگ اسطوخودوس روشن و برخلاف بنفش تیره بود.

این نسخه با یک تاپ اسطوخودوس محکم با بریدگی هایی در طرفین شروع شد. وقتی لباس به زمین نزدیک‌تر می‌شد، بیرون می‌زد، براق می‌شد، و همچنین کمی تیره‌تر می‌شد، زیرا هر لایه ی توری سایه‌ای عمیق‌تر از لباس قبلی بود و همان رنگ شیب مانیکور بنفش رنگارنگ او را تداعی می کرد.