نیکولا پلتز بکهام مدلی که تبدیل به نویسنده، کارگردان و بازیگر شده است و به تازگی اولین کارگردانی خود را با لولا انجام داده است. او سبک مینیمالیستی خود را همه جا می برد، از نمایش های مد در لس آنجلس گرفته تا فرش قرمز در لندن و استراحت در توکیو.

پلتز بکهام برای زیباتر کردن، یکی از داغ ترین رنگ های سال استایل قرمز را به شکل یک پالتو تمام چرمی پوشید. سپس، چکمه کرم تا زانو، با جواهرات ساده شیک، و یک موی دم اسبی صاف و رویایی‌ ترین مانیکور اسطوخودوس را هم به استایل خود اضافه کرد.

مانیکور همه چیز دارد، از چرخش گرفته تا نکات سبک فرانسوی. ژولا گانزوریگت، مانیکوریست قدیمی پلتز بکهام، این ظاهر ناخن‌ های روزمره‌ اش برای او انتخاب کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، گانزوریگت و پلتز بکهام روی اسطوخودوس به توافق رسیدند. البته رنگ پاستلی نشانه آغاز بهار و شروعی تازه است.

با استفاده از رنگ اسطوخودوس، این هنرمند متخصص ناخن تعداد انگشت شماری از طرح ها را روی هر یک از ناخن های نیکولا ایجاد کرد اگر به دنبال راهی ایده آل و در عین حال آسان برای مانیکور بهاری هستید، این ایده بسیار عالی است.

گانزوریگت با استفاده از یک برس خطی نازک شروع به رنگ آمیزی طرح ها روی ناخن های تازه آماده شده او آنها را برش داد و به شکل بادامی متوسط ​​سوهان داد، سپس آنها را قبل از کوتاه کردن کوتیکول های پلتز بکهام با استفاده از یک لایه پایه براق، صاف کرد.

از میان چند طرح مختلف که او ایجاد کرد، ساده ترین آنها رنگ ثابت بود. روی انگشتان شست پلتز بکهام، انگشتان میانی و صورتی، گانزوریگت ناخن او را از کوتیکول تا نوک به رنگ اسطوخودوسی روشن پوشاند. روی هر یک از انگشتان ستاره، ناخن‌ کار پایه براق ناخن‌ هایش را آشکار کرد و تمام رنگ بنفش را در یک نوک فرانسوی کامل متمرکز کرد. نوک دقیقاً از جایی شروع شد که لبه انگشت او به پایان رسید و یک قاب هلالی عالی برای پایه براق ایجاد کرد.