بیش از 121 میلیون طرفدار برای تماشای اجرای ریحانا در سوپر بول 2023 کوک شدند و اکنون می توانند بخشی از ظاهر نمادین او را داشته باشند.

Loewe روز پنجشنبه در رسانه‌ های اجتماعی اعلام کرد که “نسخه ویژه” یک لباس سرهنگ قرمز باری را با الهام از گروه نمادین خود ریحانا از اجرای سوپر بول LVII او برای فروش آماده کرده است.

این شرکت در پست خود در رسانه‌ های اجتماعی گفت: «لباس سرهنگ و شلوار باری دارای طیف وسیعی از جزئیات کاربردی است که بر روی تجهیزات پرواز و صحنه‌ نگاری پویا نمایش و نیمه‌ تیم طراحی شده است.

این لباس با رنگ‌ های قرمز که بیشتر شبیه لباس سوپر بول ریحانا است و مشکی روانه بازار شد. این لباس از بوم پنبه ای با وزن متوسط ​​ساخته شده و بیش از 2.5 پوند وزن دارد. (1.2 کیلوگرم)

برخی از ویژگی های آن عبارتند از تسمه های قابل جابجایی D-ring در زانو، یک کمربند الاستیک و جیب های جت زیپ دار در جلو. لباس مورد بحث به‌ عنوان «تناسب آرام» با یک شلوار پا راست و «طول منظم» توصیف می‌ شود.

نسخه قرمز این لباس تا جمعه به طور کامل فروخته شد.

در فوریه، این خواننده در ورزشگاه State Farm در گلندیل آریزونا با یک لباس سرهنگ قرمز Loewe و مو های دم اسبی بلند در اولین اجرای عمومی خود از سال 2018 در مرکز صحنه قرار گرفت.

او یک مجموعه از آهنگ های حرفه ای را اجرا کرد که با “بیچی بهتر است پولم داشته باشی”، “کجا بودی؟” «فقط دختری در جهان»، «ما عشق را پیدا کردیم»، «پسر بی ادب»، «کار»، «افکار وحشی» و با اجرای پر جمعیت آهنگ موفق او، “الماس” به پایان رسید.

ریحانا که با راه‌ اندازی برندش فنتی نیز کار آفرین موفقی است، قبل از سوپربول گفت که تولد پسرش یکی از دلایل اصلی تصمیم او برای اجرای نمایش نیمه‌ تیم بود، زیرا می‌ خواست به او نشان دهد چه نمایشی دارد.

او گفت: “وقتی مادر می‌ شوی، اتفاقی می‌ افتد که احساس می‌ کنی می‌ توانی دنیا را به عهده بگیری. می‌ توانی هر کاری را انجام دهی، و سوپر بول یکی از بزرگترین مراحل در جهان است.”

او ادامه داد: “بنابراین، هر چقدر هم که ترسناک بود… چیزی هیجان انگیز در مورد چالش همه چیز وجود دارد، و برای من مهم است که امسال این کار را انجام دهم.” “برای پسرم مهم است که این را ببیند.”