تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲
کد خبر : 11993

شوخی سلنا گومز و امیلی بلانت در گلدن گلوب جنجالی می شود

شوخی سلنا گومز و امیلی بلانت در گلدن گلوب جنجالی می شود

امیلی بلانت و سلنا گومز در مورد گلدن گلوب شوخی می کنند! به نظر می‌ رسید که بازیگران زن پاسخی خنده‌ دار به سر و صدای اخیر پیرامون صحبت‌ هایی که شایعه شده بود در مراسم جوایز گلدن گلوب داشتند، در حالی که روز جمعه در مراسم جوایز موسسه فیلم آمریکا 2023 در لس‌ آنجلس

امیلی بلانت و سلنا گومز در مورد گلدن گلوب شوخی می کنند! به نظر می‌ رسید که بازیگران زن پاسخی خنده‌ دار به سر و صدای اخیر پیرامون صحبت‌ هایی که شایعه شده بود در مراسم جوایز گلدن گلوب داشتند، در حالی که روز جمعه در مراسم جوایز موسسه فیلم آمریکا 2023 در لس‌ آنجلس ژست گرفتند، دادند.

بلانت و گومز در این مراسم در حالی که دستانشان روی دهانشان قرار گرفته بود، در یک اشاره بازیگوش به سر و صدایی که پس از لحظاتی از حضور آنها در گلوب به وجود آمد که باعث شد طرفداران در مورد تبادل بلانت و همسر جان کراسینکی و شایعات ادعایی گومز گمانه زنی کنند. در مورد تیموتی شالامی و کایلی جنر در جوایز، که گومز بعداً آن را تکذیب کرد و توضیح داد که در مورد چه چیزی صحبت کرده است.

گومز با انتشار مجدد این عکس در استوری اینستاگرام خود، به شوخی روی تصویر نوشت: “ما نباید صحبت کنیم.”

پس از گلدن گلوب یکشنبه، کلیپی از این مراسم که گومز را در حال صحبت با دوستان تیلور سوئیفت و کلی تلر که آنها نیز در این مراسم حضور داشتند نشان می‌ داد، طرفداران را به این حدس رساند که او در مورد نامزد جدید شالامی و جنر صحبت می‌ کند و به او می‌ گوید. دوستان که ستاره رئالیتی درخواست او برای عکس گرفتن با بازیگر فیلم Dune را رد کرده بود. بعداً یک منبع فاش کرد که گومز در گفتگو با سوئیفت و تلر به زوج جدید اشاره نکرده است.

این منبع هفته گذشته گفت: «او مطلقاً به هیچ چیزی در مورد تیموتی یا کایلی اشاره نمی کرد.

روز سه‌ شنبه، گومز سپس در اظهار نظری توضیح داد که در گلوبز چه گفته است! پست اینستاگرام خبری. “نه، من به تیلور در مورد دو تا از دوستانم گفتم که با هم ارتباط برقرار کردند.

برچسب ها :

ناموجود