سیدنی سوئینی می‌تواند هر چیزی را جذاب جلوه دهد، خواه روی فرش قرمز با لباس بالرین برجسته باشد، یا شبیه سوفیا لورن امروزی در کن باشد، یا اخیراً، حتی در حال پخش آب بطری از کامیون. بسیار خوب، ممکن است آن آخرین رویداد به اندازه سایر رویدادها مجلل نباشد. اما او همچنان با چتری هایش مانند همیشه شیک به نظر می رسید.

در 15 ژوئن، سوئینی در یک رویداد بای در نیویورک شرکت کرد، جایی که نوشیدنی حاوی آنتی اکسیدان را از یک کامیون مواد غذایی به طرفداران داد. او یک لباس زیبا پوشید که شامل یک تی شرت راگلان صورتی و سفید بود که روی آن نوشته شده بود «Bai babe»، یک دامن کوتاه صورتی روشن، صندل های سفید، عینک آفتابی با قاب سیمی صورتی، و حلقه‌های ساده. ظاهر او حال و هوای کلاسیک دخترانه ای داشت و چتری های جدیدش استایلی عالی بود.

چتری‌های سوئینی حالتی روان، قسمت میانی خمیده و حجمی کرکی داشت و به امواج حجیم او که دقیقاً به زیر استخوان‌های ترقوه‌اش می‌رسید، فرو می‌رفت. چتری‌های او به نوعی ترکیبی از چتری‌های پرده‌ای سنتی و روند کنونی چتری‌های بازار بود، زیرا بافتی تکه‌تکه و ضخیم به سمت مرکز دارند.

در حالی که چتری های او الهام گرفته شده از چتری های صاف و کرکی است که مردم در دهه 80 می پوشیدند، اجرای مدرن چتری های او بسیار قابل تحصین است. دوآ لیپا فقط چتری های الهام گرفته از مدوسا را با حاشیه های بلند و پرپشت پوشید و آریانا گرانده یک جفت میکرو را به نمایش گذاشت. چتری‌های سوئینی فقط گواه بیشتری بر این است که این روند همچنان باقی است و اینکه می‌توانید با ترکیب آن با چتری‌های پرده‌ای، که هنوز هم یکی از سبک‌های موی چتری مورد علاقه هستند، آن را سفارشی کنید.

شما هم می‌توانید چتری‌های خود را با توجه به خط مو، اندازه پیشانی و ضخامت دلخواه خود سفارشی کنید. اگر می‌خواهید چتری‌های مثل سیدنی سوئینی را انتخاب کنید، می‌توانید از آرایشگرتان بخواهید چتری‌های پرده‌ای بلندتر با بافت پر بسازد. این کار باعث می‌شود تا مقداری از وزن چتری‌های شما را برای یک روکش کوچک کم کند. تا آنجایی که مدل‌سازی پیش می‌رود، می‌توانید به حالت معمولی چتری‌های پرده‌ای خود را ادامه دهید (یعنی آن‌ها را به سمت بالا و بیرون سشوار بکشید تا انتهای آن‌های شلخته شوند) و سپس یک اتوی صاف کوچک بگیرید تا قسمت‌های میانی صاف شود.