پس از پایان فصل سوم سریال Only Murders in the Building، فعالیت سلنا گومز در اینستاگرام ضعیف شده است و فقط در موارد نادر عکس هایی از خود را منتشر می کند. همانطور که مشخص است، گومز در تمام این مدت در پاریس بود و احتمالاً پس از ماه‌ها کار سخت بسیار مورد نیاز لذت می‌برد. خوب، بازیگر، خواننده، تهیه کننده و بنیانگذار برند چند خط فاصله آنلاین شد و مانیکور ژله قرمز خود را به نمایش گذاشت.

در ۹ ژوئن، گومز به حساب اینستاگرام Sephora France رفت تا از خرده‌فروش برای حمایت از او و Rare Beauty که اکنون در فرانسه فروخته می‌شود، تشکر کند. گومز فاش می‌کند که در دو ماه گذشته در پاریس بوده در حالی که با لباسی زیبا بیرون آمده است. او دکمه‌ای ابریشمی سفید پوشیده بود که به دامن چین‌دار مشکی با راه‌راه‌های سفید کشیده شده بود و کیت یانگ، آرایشگرش، این تیپ را با حلقه‌هایی به شکل قلب طلایی و حلقه‌های طلایی ترکیب کرد. او شبیه یک دختر کوکو واقعی به نظر می رسید و آرایشگر دایاروسی یک پاپیون موی شانل را در بالای مدل نیمه رو به پایین این بازیگر اضافه کرده است.

هنرمند گریم گومز، هونگ وانگو، ضربه ای آرام بر روی ستاره ایجاد کرد و ابتدا چین و چروک او را با یک سایه قهوه ای مات برش داد. سپس وانگو قبل از اینکه رنگ را به سمت بال بکشد، خط مشکی را در امتداد مژه های بالا و پایین گومز دود کرد. در مرحله بعد، قبل از اینکه ظاهرش را با خط لب مات و یک رژگونه مرجانی به گونه‌هایش اضافه کرد.

ناخن‌های قرمز تقریباً مترادف با زیبایی پاریسی هستند و گومز ظاهر خود را با مانیکور کلاسیک گیلاسی Jello برتری داد. هنرمند ناخن Huberte Cesarion یک مانیکور بادامی شکل بلند با رنگ قرمز روشن ایجاد کرد که مطابق با روند حاکم مانیکور Jello است که خواستار یک لاک ناخن پر جنب و جوش با پوششی شاداب و درخشان است. سبک مانیکور در میان افراد مشهور ظاهر شده است . با زندایا، مگان فاکس، و اکنون گومز که این روند را ایجاد کرده‌اند، فکر می‌کنیم که ناخن‌های ژله تابستان امسال همه جا خواهند بود.

برای به دست آوردن ظاهر، ابتدا ناخن های خود را سوهان بکشید و به شکل دلخواه خود صاف کنید و سپس یک لایه پایه پرکننده رنگ بزنید تا از یک روکش صاف که درخشندگی را افزایش می دهد، اطمینان حاصل کنید. سپس، دو لایه لاک ناخن قرمز روشن مانند رنگ ناخن لباس بمالید. در نهایت، کل روال را با یک تاپ کت با درخشندگی بالا به پایان برسانید.