سلنا گومز روی فرش قرمز امی استایل زیبای خود را کاملاً نشان داد. روز دوشنبه، این خواننده و بازیگر 31 ساله به هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه پرایم تایم امی رسید. جایی که گومز با یک لباس پولکی شفاف روی فرش قرمز رفت و نامزدش بنی بلانکو آنجا بود.

ظاهر گومز یک لباس اسکار د لا رنتا را به نمایش می‌ گذارد که با یقه و تزئینات قهوه‌ ای مایل به زرد ساخته شده از 450000 پولک دوزی ساخته شده بود. او طرح براق را با کفش های پاشنه‌ مخملی قرمز Rene Caovilla ست کرد.

سلنا به لطف گردنبند از جواهر مورگانیت با وزن بیش از 35 قیراط درخشش بیشتری داشت. او همچنین از جذابیت خود را که حول یک ظاهر زیبا با موهای چتری روی صورت و یک لب قرمز تیره متمرکز بود، بیشتر کرد.

به نوبه خود بلانکو همیشه پشتیبان مثبت یک بود و ظاهری آرام تر به تن داشت تا بانوی اصلی او بتواند لحظه های خود را داشته باشد.

اوایل این ماه، گومز فصل جوایز را با لباسی آتشین جورجیو آرمانی در گلدن گلوب آغاز کرد. این ستاره یکی از افراد مشهوری بود که در این مراسم رنگ قرمز را انتخاب کرد با لباسی پر جنب و جوش که جزئیات منحصر به فردی مانند خط لبه‌ ای نامتقارن، و رزهای درخشان را به نمایش می‌ گذاشت.

سلنا با کفش های پاشنه قرمز متالیک کریستین لوبوتن، که با هزاران جواهرات درخشان تزئین شده و مانیکور هنرمند ناخنش، تام باچیک، آن را «چرم لاک» توصیف کرد، ظاهر خود را تک رنگ کرد.

گومز با کمک لباس نمایشی خود، لحظات به یاد ماندنی قبل و بعد از مراسم داشت. همچنین قبل از مراسم 7 ژانویه، گومز در معرفی محصولات زیبایی کمیاب خود برای دستیابی به زرق و برق و پوست نرم تصاویری از برند خود را نشان داد.