سام اصغری پس از انتشار خبر طلاق از بریتنی اسپیرز برای اولین بار بدون حلقه ازدواجش دیده شد. روز دوشنبه،سام در حال پیاده با سگشان در پاسادنا، کالیفرنیا، بدون حلقه ازدواج در انگشتش از او عکس گرفته شد. او برای بیرون رفتنش یک تاپ مشکی، کلاه قهوه ای و شلواری هم رنگ به تن داشت.

این سفر پس از آن انجام شد که اسپیرز 41 ساله سکوت خود را در مورد جدایی اش از سام پس از 14 ماه ازدواج شکست. سوپراستار پاپ روز جمعه در پست اینستاگرامی خود به صراحت درباره طلاق قریب الوقوع خود صحبت کرد.

همانطور که همه می‌ دانند، من و سام دیگر با هم نیستیم… 6 سال زمان زیادی برای با کسی بودن است، بنابراین، من کمی شوکه شده‌ ام اما… من اینجا نیستم که دلیلش را توضیح دهم، زیرا صادقانه بگویم که این به هیچ‌ کس مربوط نیست!!!

“اما، من دیگر نمی توانستم درد را صادقانه تحمل کنم!!! این خواننده ادامه داد: به نوعی از طریق تله پاتی پیام های زیادی دریافت می کنم و از شما تشکر می کنم. “من مدت زیادی است که آن را قوی بازی می کنم و ممکن است اینستاگرام من عالی به نظر برسد، اما از واقعیت دور است و فکر می کنم همه ما این را می دانیم!!! من دوست دارم احساسات و اشک هایم را در مورد احساس واقعی خود نشان دهم، اما دلایلی وجود دارد. من همیشه مجبور بوده ام نقاط ضعفم را پنهان کنم!!!»

سام همچنین با استفاده از حساب اینستاگرام خود از طرفداران برای پنهان شدن از دست پاپاراتزی ها کمک خواست. در آن زمان، او عکس‌ های خود را با کلاه گیس‌ های مختلف به اشتراک گذاشت، از جمله یک کلاه گیس خاکستری، یک کلاه گیس کوتاه قهوه‌ ای مجعد، و یکی که چتری‌ هایی به پهلو داشت.

اسپیرز و سام سر صحنه موزیک ویدیوی او در سال 2016 “Slumber Party” با هم آشنا شدند. اسپیرز خود را با پروژه‌ های متعددی مشغول کرده است، از جمله انتشار موسیقی جدید و خاطرات آینده‌ اش، The Woman in Me.