جنیفر لوپز و بن افلک به زودی اولین سالگرد ازدواج خود را جشن خواهند گرفت و این زوج معروف به بنیفر قصد دارند عهد خود را تجدید کنند. اگرچه آنها قبلاً دو مراسم مجلل در لاس وگاس و جورجیا برگزار کردند، به نظر می رسد که کافی نبوده است.

این زوج از قبل جشن بزرگی را در عمارت جدید خود در بورلی هیلز برنامه ریزی کرده اند تا در حضور صدها مهمان، عهد خود را تجدید کنند.

چرا جنیفر لوپز و بن افلک عهد خود را تجدید می کنند؟

در حالی که مطمئناً این یک مراسم عاشقانه خواهد بود، اما همه متقاعد نشده‌اند که تجدید عهد همیشه نشانه امیدوارکننده‌ای است. به عنوان مثال، ماریا کری و نیک کانن تصمیم گرفتند هر سال عهد خود را تجدید کنند، اما رابطه آنها به طلاق ختم شد.

بنابراین، عمل تجدید عهد لزوماً تضمین کننده یک رابطه پایدار نیست. رابطه جنیفر لوپز و بن افلک در وضعیت خوبی قرار دارد. با این وجود، جی لو و بن افلک تاکنون توانسته اند بر همه مشکلات غلبه کنند و ظاهراً عشق آنها قوی تر از همیشه است.

ظاهرا جن و بن به همان اندازه روزهای اول عاشق هستند. همه بچه های آنها عالی هستند، خانواده ها همه با هم هماهنگ هستند. و برای جشن گرفتن همه اینها، همانطور که به اولین سالگرد ازدواجشان نزدیک تر می شوند، هر دو می خواهند عهد خود را تجدید کنند و نشان دهند که چقدر عاشق یکدیگر هستند.

هر دوی آنها از نظر عاشقانه و عاطفی در موقعیت بسیار خوبی با یکدیگر قرار دارند که این موضوع به زندگی حرفه ای آنها نیز سرایت می کند زیرا هر دو فکر می کنند بهترین کارهایی را که تا به حال انجام داده اند انجام می دهند.

این به این دلیل است که آنها از یکدیگر حمایت می‌کنند، که باعث می‌شود آنها استرس زیادی را تحمل نکنند.