بانی بد، رپر، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی پورتوریکویی یکی از آن ستارگانی است که بخشی از درآمد خود را برای افزایش مجموعه خودروهایش کنار می گذارد. درایوهای بانی بد رولزرویس در موزیک ویدیو «Where She Goes» که در اوایل تابستان منتشر شد، باید ظرف سه روز آماده شود.

این خودرو یک رولزرویس نقره‌ای اواخر دهه 1960 است و چالش انجام آن در چنین مدت کوتاهی توسط سفارشی‌ کننده مشهور خودرو RD، که یک شرکت به سبک گاراژ میمون گازی به نام فقط سیم در ایالات متحده را اداره می‌ کند، انجام داد.

از آنجایی که این ویدئو پورتوریکویی را در حال رانندگی در یک بیابان نشان می دهد، ماشین باید ظاهری خارج از جاده داشته باشد، حتی یک سبک خاص “Mad Max”.

این خودرو باید شبیه یک خودروی سبک به نظر می رسید که تا حدودی ظرافت خود را با یک لمس معمولی و جسورانه حفظ می کرد، اما بدون نیاز به سیستم چهار چرخ متحرک، که بسیار پیچیده تر بود و بعید بود ظرف سه روز نصب شود.

برای انجام این کار، Wires Only سقف را از سایه نقره ای جدا کرد، که منجر به عدم استحکام مشکل شد که با افزودن میله های رول از یک طرف به سمت دیگر و از شیشه جلو به قسمت صندلی عقب حل شد.

علاوه بر این، سیستم تعلیق تقریباً هشت سانتی‌ متر افزایش یافت تا ظاهری خارج از جاده به آن بدهد و تایرهای افراطی 4WD Repulsor M / T RX برای ایجاد ظاهری ترسناک به آن تعبیه شده بود.

آنها بسیار بیشتر از عرض بدنه زیبای Silver Shadow هستند، اما این مشکل با اضافه کردن قوس چرخ های بزرگ حل شد.

چیزی که در این سایه نقره ای اصلی دست نخورده باقی مانده است، موتور 6750 سی سی V8 است. که رولز رویس قدرت خروجی خود را در دهه 1960 فاش نکرد و از آن به عنوان “فقط کافی” یاد کرد.

ماشین بانی بد برای فروش نیست

ماشین مورد نظر فروشی نیست. اما اگر این عکس‌ ها فاش شده‌اند، به این دلیل است که DR از تبلیغات تبلیغاتی برای ایجاد اقتباس‌ های بیشتر از سایه نقره‌ای استفاده کرده است.

آنها مجبور نیستند مشابه این یکی باشند، اما روحیه خلاقانه را که خواننده پورتوریکویی خواسته بود حفظ می کنند.