تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۲
کد خبر : 14492

دوستان آنجلینا جولی نگران لاغری شدید او می شوند!

دوستان آنجلینا جولی نگران لاغری شدید او می شوند!

هیکل بسیار لاغر آنجلینا جولی باعث نگرانی‌ های تازه‌ای در مورد سلامتی او شده است، به طوری که حلقه اطرافیان این ستاره نگران هستند که او پس از یک ظاهر تکان‌ دهنده روی فرش قرمز “نتواند به این شکل ادامه دهد”. وقتی جولی در مراسم جوایز تونی در 16 ژوئن ظاهر شد که بازوها و

هیکل بسیار لاغر آنجلینا جولی باعث نگرانی‌ های تازه‌ای در مورد سلامتی او شده است، به طوری که حلقه اطرافیان این ستاره نگران هستند که او پس از یک ظاهر تکان‌ دهنده روی فرش قرمز “نتواند به این شکل ادامه دهد”.

وقتی جولی در مراسم جوایز تونی در 16 ژوئن ظاهر شد که بازوها و شانه‌ های بسیار لاغر او را نشان می‌ داد، به نگرانی ها افزوده شد. ناظران خاطرنشان کردند که ظاهر ضعیف جولی باعث ایجاد نگرانی قابل توجهی در بین دوستان و طرفداران او شده است.

به گزارش RadarOnline.com، منابع نزدیک به جولی از او می خواهند که برای حفظ سلامتی خود، به خصوص با توجه به مشغله کاری او به عنوان یک مادر فداکار و بازیگر شاغل، غذاهای مناسب بخورد.

یکی از خودی ها مشاهده کرد: “او بسیار لاغر، تقریباً بیمار به نظر می رسد و احتمالاً بیش از 98 پوند وزن ندارد.” او یا فراموش می‌ کند یا نمی‌ خواهد غذا بخورد. دوستان می‌ ترسند که او نتواند به این شکل ادامه دهد.

تأثیر نبردها و استرس بر سلامت آنجلینا

در سال 2013، آنجلینا فاش کرد که آزمایش او برای جهش ژن BRCA1 مثبت بوده است، که خطر ابتلا به سرطان سینه و تخمدان را در او افزایش می‌ دهد، شرایطی که مادرش را تحت تأثیر قرار داده بود.

پس از این افشاگری، برنده اسکار تحت ماستکتومی دوبل پیشگیرانه و هیسترکتومی کامل قرار گرفت. دکتر میرکین هشدار داد که کمبود استروژن مرتبط می‌تواند باعث “تسریع از دست دادن استخوان” شود.

علاوه بر این، استرس مداوم ناشی از دعواهای حقوقی آنجلینا با همسر سابق براد پیت می تواند به کاهش وزن شدید او کمک کند.

همانطور که توسط RadarOnline.com گزارش شده است، آنجلینا اخیراً در یک نبرد حقوقی برای خودداری از قراردادهای عدم افشای اطلاعاتی که با یک شخص ثالث امضا کرده بود، شکست خورد.

این استرس قانونی مداوم، همراه با نگرانی های سلامتی او، به نظر می رسد که تاثیر قابل توجهی بر سلامت جسمانی جولی داشته باشد.

برچسب ها :

ناموجود