نمی توان انکار کرد که Dua Lipa دوآ لیپا طرح اولیه دختران اینستاگرام در سرتاسر جهان است و این به لطف لباس های کمی شلوغ و در عین حال قابل دسترس او است. او چه با لباس جین کامل پوشیده باشد و چه با مایو ، همیشه کمی از ویژگی‌های عجیب و غریب اما تند را به ظاهر خود اضافه می‌کند، و او این کار را دوباره در جشنواره فیلم کن 2023 انجام داد، جایی که ایمو به تن کرد. چتری با لباس الهه یونانی.

دوآ لیپا طبق معمول، خیره‌کننده به نظر می‌رسید و یک لباس کلاسیک مشکی تک‌شانه سلین با بریدگی‌های مختلف در سرتاسر بالاتنه پوشیده بود. این لباس دارای یک شکاف است که او را شبیه مجسمه‌های گوتی یونانی می‌کند و لورنزو پوسوکو، استایلیست او، این لباس را با صندل‌های مشکی، گوشواره‌های الماسی و یک دستبند الماس ست کرده است.

دوآ با پوشیدن مدل مویی که ممکن است فکر می‌کردید منحصراً مختص نوجوانان است، حال و هوای ایموها  یک درجه ارتقا داد. او اساساً چشمانش را با یک سری چتری جدید پوشاند. با این حال، این ظاهر یک برداشت بالغ از ایموها است، آرایشگر او ، چتری‌های تکه‌ای را با برآمدگی‌های بیرونی ظریف ایجاد کرد و بقیه موهایش را به شکل یک پیچ و تاب فرانسوی حجیم به انتهای موها جمع کرد. این اساساً چتری های بیتل جویس است که تماماً آراسته شده اند و ظاهری شایسته برای رویدادی به اندازه جشنواره فیلم کن است.

سامانتا لاو، هنرمند آرایش لیپا، حال و هوای مدرن را برای استایل او افزایش داد و چشمی اسموکی ملایم با سایه خاکستری پراکنده در امتداد پلک و خط مژه پایینی ایجاد کرد. لاو قبل از اینکه با رژگونه مرجانی و لب سفالی ساتن به ریتم دوآ لیپا شادابی بخشد، ظاهر را با رنگ مات نرمی لطیف کرد.

در نهایت، برای تکمیل ظاهر ایمو بزرگسالان، دوآ لیپا به دو ترند مختلف ناخن که در بهار امسال در همه جا وجود دارد تکیه کرد: مانیکور آمریکایی و مانیکور ژله. دوآ روی انگشتان خود یک مانیکور کلاسیک آمریکایی با شکل بادامی متوسط به تن کرد و سپس با پدیکور قرمز آتشین ژله، جسارتی به آن اضافه کرد.