تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
کد خبر : 14500

جنیفر لوپز با استایل شیک دوچرخه سواری می کند!

جنیفر لوپز با استایل شیک دوچرخه سواری می کند!

جنیفر لوپز در حال زندگی در رویای تابستانی در همپتونز است! لوپز در طول سفر این هفته خود به منطقه ساحلی لانگ آیلند، نیویورک، از دوچرخه سواری با استیوی مکی، دوست قدیمی مربی آوازش لذت برد. روز شنبه، ۶ ژوئن، مکی عکسی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان می‌ داد هر دوی

جنیفر لوپز در حال زندگی در رویای تابستانی در همپتونز است! لوپز در طول سفر این هفته خود به منطقه ساحلی لانگ آیلند، نیویورک، از دوچرخه سواری با استیوی مکی، دوست قدیمی مربی آوازش لذت برد.

روز شنبه، ۶ ژوئن، مکی عکسی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان می‌ داد هر دوی آن‌ ها در حالی که روی دوچرخه‌ هایشان نشسته‌ اند، لباس‌ های شیک را با استایل زیبا نشان می‌ دهند.

این مربی آواز که در The Voice ظاهر شده است، یک ست همسان با یک پیراهن آستین کوتاه یقه ای سفید مایل به قرمز، جزئیات قرمز و یک گل رز قرمز دوزی شده روی سینه پوشیده است.

در همین حال، لوپز روی دوچرخه Linus Mixte 3i خود نشسته بود در حالی که یک شلوار دمبرگ سفید و یک ژاکت دنج مشکی با لوگوی سفید به تن داشت.

مکی لباس تابستانی خود را با کفش‌ های کتانی قرمز و سفید و کلاه سفیدی که به عقب می‌ پوشید، مدل می‌ کرد، در حالی که لوپز کفش‌ های کتانی برزنتی سفید و حلقه‌ های نقره‌ ای با موهایش در دم اسبی شیک پوشیده بود.

مکی این پست را توضیح داد: «وقت خوب، دوستان خوب، چرخ‌ های خوب»

این سفر اندکی پس از آن برگزار می شود که لوپز روز چهارم ژوئیه را به صورت انفرادی در میان تنش در ازدواجش با بن افلک، که تعطیلات را در لس آنجلس گذرانده بود، جشن گرفت.

برچسب ها :

ناموجود