سلنا گومز تولدش را با یک کیک و یک پست در اینستاگرام جشن گرفت! این زن 31 ساله که به تازگی ساخته شده بود، در حالی که یک کیک به شکل “S” برای اولین بار خود تزئین کرده بود، در عکسی که در روز شنبه، 22 ژوئیه به اشتراک گذاشته شده بود، در دست داشت.

در روند حرکت باربیکور، خواننده آهنگ “Lose You to Love Me” با یک تی شرت صورتی و گوشواره حلقه ای، که با آرایش صورتی آدامس حبابی ترکیب شده بود، بود. او همچنین گردنبندهای مرواریدی چند لایه را به تن کرد.

او این عکس را برای 424 میلیون دنبال کننده اش به شرح طولانی درباره تولدش پیوست و از طرفدارانش برای حمایت آنها تشکر کرد. “من برای خیلی چیزها در زندگی ام سپاسگزارم.” سلنا از طریق شرکت خود که به خاطر رژگونه مایع و رژ لب‌های مایع تا مات آن‌ها به صورت پر طرفدار درآمده است صندوق تاثیر کمیاب را نیز برای حمایت از کسانی که با سلامت روانی دست و پنجه نرم می‌کنند ساخته است.

یکی از چیزهایی که من از آن بسیار سپاسگزارم، کاری است که توانستیم با صندوق تاثیر کمیاب انجام دهیم. به‌خاطر شما، ما توانسته‌ایم آگاهی را افزایش دهیم و دسترسی جوانان به خدمات سلامت روان را افزایش دهیم.» سپس او به اشتراک گذاشت. در طول سال‌ها، سلنا یک مدافع سرسخت برای آگاهی از سلامت روان بوده است.

“این اشتیاق واقعی من در زندگی است. مردم مدام از من می‌پرسند برای تولدم چه می‌خواهم، و من به همه همین را می‌گویم لطفاً چیزی برای من نگیرید، اما اگر می‌خواهید برای تولد من کاری انجام دهید، لطفاً به صندوق تأثیر کمیاب کمک کنید. اگر توانایی دارید، کمک مالی کنید تا به ما کمک کنید تا تفاوتی ایجاد کنیم.» او همچنین گفت: “من همه شما را دوست دارم!”.