بلا حدید و نامزد جدیدش آدان بانوئلوس در تگزاس با هم وقت می گذرانند! روز جمعه، این مدل 27 ساله در حالی که با بانوئلوس 34 ساله در مراسم American Performance Horseman شرکت می کرد، ظاهری وسترن نشان داد. کلاه دختر گاوچران با لبه پهن مشکی، تاپ مشکی براق و گردنبند فیروزه ای پوشیده بود. حدید با نامزد اسب سوار خود که به افتخار این مراسم کلاه گاوچرانی بر سر داشت هماهنگ شد.

The American Performance Horseman که توسط Teton Ridge در زمین گلوب لایف در آرلینگتون اجرا شد، به عنوان یک رویداد جدید که بخشی از American Rodeo خواهد بود یک رودئو سالانه که دارای مسابقات و سرگرمی است، برای اولین بار معرفی شد. این رویداد، شامل مسابقات مختلف سوارکاری از جمله ( پریدن، مهار اسب گاو ) خواهد بود و شرکت‌ کنندگان برای دریافت جایزه یک میلیون دلاری با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

رابطه حدید با بانوئلوس، یک سوارکار مکزیکی-آمریکایی نسبتاً جدید است. این دو برای اولین بار در اکتبر 2023، زمانی که TMZ عکس هایی از آنها در فورت ورث، تگزاس را به اشتراک گذاشت، با عشق خود در معرض دید عموم قرار گرفتند.

ماه گذشته، آنها روز ولنتاین را با هم جشن گرفتند. حدید که خود یک اسب سوار با سابقه است، تصویری را در استوری اینستاگرامش از بانوئلوس سوار بر اسب در حالی که حدید روی دروازه ها در کنار او ایستاده بود به اشتراک گذاشت.

آخرین حضور عمومی حدید نیز پس از بازگشت او به مدلینگ پس از یک وقفه طولانی برای تمرکز بر سلامتی خود انجام شد. در ژانویه، او چهار جلد مختلف از مجله Perfect Magazine’s بهار و تابستان 2024 را زینت بخشید و او همچنین عکاسی را به صورت هنری کارگردانی کرد.