کندال جنر و بانی بد تصمیم گرفتند در زمان شام استایل شیک خود را در شهر نیویورک با هم ست کنند. این زوج مشهور در روابط عاشقانه خود قوی پیش می روند و این بار برای یک موقعیت خاص وارد رستوران چارلز پرایم ریب شدند و استایل های تک رنگ خود را به نمایش گذاشتند.

بانی بد این خواننده پورتوریکویی با یک کت و شلوار مشکی همراه با چکمه های چرمی ظاهرش شیک به نظر می رسید و ظاهر را با عینک آفتابی مشکی، کلاه آبی یانکیز بیسبال و روسری دور سرش تکمیل می کرد تا از نظر پاپاراتزی ها ناشناس بماند.

در همین حال، کندال سوپر مدل با یک لباس مشکی شیک با یقه V و یک چاک پا بلند خیره‌کننده به نظر می‌ رسید، او این لباس را با کفش‌ های پاشنه بلند مشکی، جواهرات مینیمال، عینک آفتابی مشکی و کیفی همسان ست کرد.

این زوج در حین کار بر روی پروژه های خود به گردش های عاشقانه در اطراف نیویورک می روند. بانی بد اخیراً در حال فیلمبرداری یک موزیک ویدیوی جدید با بازی آل پاچینو از او عکس گرفته شده است، در حالی که کندال رزرو شده و مشغول کمپین های مد و تبلیغ برند تکیلا خود است.

بانی بد در طی مصاحبه هفته گذشته خود با Vanity Fair نگاهی اجمالی به پویایی رابطه خود با کندال داد و فاش کرد که ترجیح می دهد به زبان اسپانیایی ارتباط برقرار کند اما با “افراد خاص” از جمله دوست دخترش کندال انگلیسی صحبت می کند.

من در زبان خودم احساس راحتی بیشتری می کنم. من به اسپانیایی فکر می‌ کنم، به اسپانیایی احساس می‌ کنم، به اسپانیایی غذا می‌خورم، به اسپانیایی می‌خوانم.» با این حال، “با برخی از افراد، من انگلیسی صحبت می کنم با برخی افراد خاص”، و اضافه کرد، “با یکی از آنها، که قبلاً نمی توانستم با او صحبت کنم.”

در ادامه این مصاحبه، او گفت که خانه خود را در لس آنجلس نمی بیند و به دنبال جایی برای زندگی در پورتوریکو بوده است. من مدت زیادی است که به دنبال مکانی عالی در پورتوریکو برای ایجاد خانه رویایی خود هستم.» “امیدوارم برای همیشه آنجا زندگی کنم.”